Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę pole

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

nethigh1983

Posty

5

Rejestracja

1 lut 2017, o 09:29

Lokalizacja

Springfield

Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę pole

Postautor: nethigh1983 » 1 lut 2017, o 09:31

Właśnie urządzam kuchnię i tak się zastanawiam, czy jest jakaś moda nakazująca aby sprzęty były jednej marki? Koleżanki uparcie twierdzą, że jeśli tak zrobię to będzie wyglądać bardzo elegancko i prestiżowo... Ale czy prestiż jest najważniejszy? Czy funkcjonalność, wygoda i bezawaryjność? Przy okazji może pochwalcie się swoim sprzętem, chodzi mi konkretnie o lodówkę (wolnostojącą), mikrofalę (do zabudowy), piekarnik (do zabudowy), płytę indukcyjną (do zabudowy) i zmywarkę (do zabudowy). Poradźcie jakich producentów unikać, jakie macie doświadczenia itp. Dotychczas w mojej kuchni królował Electrolux i Whirlpool, złego słowa powiedzieć nie mogę o ich agd, chociaż odkurzacz centralny Electroluxa to jakaś totalna porażka.. W Mediaexpercie pan sprzedawca kiedy oglądałam sprzęty próbował wmówić że najlepsza jest Amica i tylko Amicę mi poleca, nic innego mi nie sprzeda, żebym potem nie klęła na niego i takie tam. To co mówi sprzedawca należy dzielić na dwa, albo mówi prawdę bo jest fajnym sprzedawcą, albo wciska Amicę bo tak ma narzucone odgórnie. Czyli na dwoje babka wróżyła. Mój mąż też jest zdezorientowany, bo jak twierdzi "kiedyś agd robili inżynierowie, a dzisiaj robią księgowi"...
no avatar
User

Shan.com.pl

Posty

8

Rejestracja

2 lut 2017, o 11:15

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Postautor: Shan.com.pl » 2 lut 2017, o 11:26

Może zacznijmy inaczej, czyli podaj szczegóły odnośnie tego ile jesteś w stanie przeznaczyć na zakup sprzętu agd do swojej kuchni, bo to ma kluczowe znaczenie w kwestii wyboru konkretnej marki. Ja z doświadczenia polecam także sprzęt kuchenny Amica i beko, które prezentują dobry stosunek ceny do jakości.
Awatar użytkownika
User

Ellma19

Posty

5

Rejestracja

5 lut 2017, o 19:00

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Postautor: Ellma19 » 5 lut 2017, o 19:16

Dzięki za wszystkie propozycje ;) Na pewno mi się to przyda ;)
Żyłam bez celu, a więc tak, jakby mnie nie było.
no avatar
User

martin

Posty

233

Rejestracja

19 mar 2016, o 17:46

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Postautor: martin » 10 mar 2017, o 18:56

Jeśli o sprzęt w kuchni chodzi to wiadomo, że z czasem zacznie się zużywać. Na stronie http://www.twojecentrum.pl/informacje.php?id=725 znajduje się tekst poradnikowy. Takie rady mnie okazały się bardzo pomocne. Uważam, że warto naprawić sprzęt, jeśli się da. Nie od razu kupować nowy.
no avatar
User

Viper

Posty

168

Rejestracja

10 lut 2014, o 11:37

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Postautor: Viper » 13 mar 2017, o 11:15

Ja w kuchni mam sprzęt różnych marek, ważne, by wszystko działało bez zarzutu.
Awatar użytkownika
User

victor44

Posty

5

Rejestracja

23 sie 2017, o 16:39

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Postautor: victor44 » 5 wrz 2017, o 09:17

A czy jesteście może w stanie polecić jakiś dobry odkurzacz? Ja sporo dobrego słyszałam o takich odkurzaczach akumulatorowych https://www.metroone.pl/odkurzacz-akumulatorowy/ Sądzicie, że warto w nie zainwestować?
Lepiej jest mieć szczęście. Ale ja wolę być dokładny. Bo wtedy, jak szczęście przychodzi, jesteś gotów
no avatar
User

wokal234

Posty

39

Rejestracja

3 sty 2018, o 17:06

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Postautor: wokal234 » 8 sty 2018, o 15:29

Czy ja wiem czy wszystko jednej marki? Na pewno dobrze jest zamówić wszystko z jednego, a przede wszystkim zaufanego źródła. Na pewno zrobiłem tak w przypadku małego AGD : wszystko zamówiłem od https://polka24.pl . Jak się okazało mieli dodatkowe 15% rabatu na termometry i odświeżacze, nie mogłem nie skorzystać. :)
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Postautor: bizon » 16 lut 2018, o 08:30

Przede wszystkim uważam, że jeśli coś jest dobre to warto to kupować. Tak jest na przykład z marką Candy - co chwile wprowadzają nowe technologie, ich sprzęt jest bardzo na czasie. Sama szukając ostatnio zmywarki natknęłam się na ofertę marki Candy - bardzo ciekawe rozwiązania, ich zmywarki są pojemne (mieszczą aż 16 kompletów), do tego mają mnóstwo przydatnych funkcji jak chociażby tryb cichy.
no avatar
User

Dawson

Posty

28

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:59

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Postautor: Dawson » 5 kwie 2018, o 12:59

Nie koniecznie wszystko jednej marki, to kwestia naszego gustu. Ale jeśli będziesz szukała czegoś dotyczącego drobnego AGD to sprawdź tutaj http://faneo.eu/. Zamawiałem kilka produktów i wszystko dotarło na czas :)
no avatar
User

Kleo

Posty

405

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Postautor: Kleo » 12 maja 2018, o 11:05

Ja nie uważam, że w kuchni powinniśmy mieć wszystko z jednej firmy. Raz jedna firma zrobi dobre okapy, a zaś druga lepsze piekarniki. Osobiście wybieram na allegro jakie parametry mnie interesują następnie przeglądam stos https://allegro.pl/kategoria/agd-do-zab ... niki-67530 ciekawych ofert. Zdecydowanie kieruje się kolorem sprzętu oraz poborem mocy. Nie chce by zniszczyły mnie rachunki za prąd po kwartale.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.105s | 13 Queries | GZIP : Off ]