Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę pole

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

krogullca

Posty

41

Rejestracja

7 wrz 2020, o 08:08

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Postautor: krogullca » 20 lip 2021, o 20:29

greta44 pisze:Na pewno jak się jakaś marka sprawdzi to sie chetniej ją kupuje, ja mam sporo urzadzeń electrolux, lubię tę markę, od lat mam jakiś tam sprzęt i w rodzinie tez w przewadze jest, teraz kupiłam nową zmywarkę z tym podnoszonym koszem comfort lift. Super rzecz, lekko chodzi, żeby podnieść kosz do góry wystarczy lekkie pociągnięcie i gotowe, a jak wygodnie się z niej wyciąga naczynia.

Electrolux robi bardzo dobre urządzenia, sama biorę pod uwagę zakup od nich i widziałam ze właśnie jest coś takiego jak comfortLift, podnoszony kosz wydaje się swietna opcją i na pewno kręgosłup będzie wdzięczny
no avatar
User

michalka

Posty

19

Rejestracja

6 gru 2021, o 11:19

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Postautor: michalka » 2 lip 2022, o 08:57

Jeśli chodzi o samą mikrofalówkę, to można sobie tutaj poczytać o tym, na co zwracać uwagę przy jej wyborze - https://sobir.pl/o-czym-nalezy-pamietac ... rofalowki/. Ogółem takie sprzęty powinno się wybierać 'z głową', tak by nie żałować później, bo jednak musza one działać jak najlepiej ;)
no avatar
User

Hanik

Posty

103

Rejestracja

30 sie 2018, o 18:49

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Postautor: Hanik » 16 lis 2022, o 21:23

Dobra jakość i polska marka, którą polecam to Solgaz. To u nich w ofercie znajdziesz piekarnik do zabudowy, okap oraz ich nowoczesną kuchenkę gazową "gaz pod szkłem". Wszystkie sprzęty dopracowane są w każdym detalu i prezentują się fantastycznie w nowoczesnym wystroju.
no avatar
User

Kleo

Posty

410

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Postautor: Kleo » 26 lip 2023, o 16:14

Wysokiej jakości sprzęt gastronomiczny dostępny jest na stronie https://investhoreca.pl/. Dzięki naszej dużej dostępności w magazynie, zawsze możesz mieć pewność, że niczego nie zabraknie. A to nie wszystko, dbają o każdy szczegół, nawet o dostawy. Jak macie komuś zaufać to właśnie im
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.104s | 12 Queries | GZIP : Off ]