ERP

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

MisiaGrad

6

28 lip 2017, o 09:44

ERP

Postautor: MisiaGrad » 6 paź 2017, o 07:05

ERP, czyli system mający na celu planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Jest to technologia, która ma na celu ulepszyć wydajność finansową firmy oraz poprawić procesy, które w niej zachodzą. System ERP składa się z zarządzania i planowania na każdorazowych szczeblach firmy. Nasza witryna będzie Cię wspierać w wyszukaniu informacji o najnowocześniejszych systemach, w tym ERP.
no avatar
User

bask

140

28 lis 2014, o 15:09

Re: ERP

Postautor: bask » 18 paź 2017, o 17:28

W biznesach typu salon urody czy Spa taki system to podstawa jeśli chcemy w prawidłowy sposób kontrolować np. zasoby w firmie. U siebie mam ten z mwizyta.pl dla mnie jest najlepszym rozwiązaniem, ma takie funkcje jakich potrzebuje.
Awatar użytkownika
User

mariiu231

1

10 gru 2017, o 16:00

Warszawa

Postautor: mariiu231 » 10 gru 2017, o 16:02

W każdym biznesie nowoczesna technologia jest pomocna i ułatwia prowadzenie firmy. Systemy ERP zwłaszcza te webowe na pewno oszczędzają czas.
no avatar
User

oli32

46

12 gru 2016, o 11:47

Postautor: oli32 » 29 sty 2018, o 11:05

Myślę, że w przypadku większości firm systemy ERP się sprawdzi. Dobrze jest tylko pamiętać o tym, by wybrać system, który będzie dedykowany branży, w której działamy. To szalenie ważny aspekt. Tutaj https://odl.com.pl/rozwiazania-it-dla-branzy-fashion/ ciekawy artykuł w temacie systemów dla branży fashion.