ERP

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

MisiaGrad

Posty

6

Rejestracja

28 lip 2017, o 09:44

ERP

Postautor: MisiaGrad » 6 paź 2017, o 07:05

ERP, czyli system mający na celu planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Jest to technologia, która ma na celu ulepszyć wydajność finansową firmy oraz poprawić procesy, które w niej zachodzą. System ERP składa się z zarządzania i planowania na każdorazowych szczeblach firmy. Nasza witryna będzie Cię wspierać w wyszukaniu informacji o najnowocześniejszych systemach, w tym ERP.
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: ERP

Postautor: bask » 18 paź 2017, o 17:28

W biznesach typu salon urody czy Spa taki system to podstawa jeśli chcemy w prawidłowy sposób kontrolować np. zasoby w firmie. U siebie mam ten z mwizyta.pl dla mnie jest najlepszym rozwiązaniem, ma takie funkcje jakich potrzebuje.
Awatar użytkownika
User

mariiu231

Posty

1

Rejestracja

10 gru 2017, o 16:00

Lokalizacja

Warszawa

Re: ERP

Postautor: mariiu231 » 10 gru 2017, o 16:02

W każdym biznesie nowoczesna technologia jest pomocna i ułatwia prowadzenie firmy. Systemy ERP zwłaszcza te webowe na pewno oszczędzają czas.
no avatar
User

oli32

Posty

244

Rejestracja

12 gru 2016, o 11:47

Re: ERP

Postautor: oli32 » 29 sty 2018, o 11:05

Myślę, że w przypadku większości firm systemy ERP się sprawdzi. Dobrze jest tylko pamiętać o tym, by wybrać system, który będzie dedykowany branży, w której działamy. To szalenie ważny aspekt. Tutaj https://odl.com.pl/rozwiazania-it-dla-branzy-fashion/ ciekawy artykuł w temacie systemów dla branży fashion.
no avatar
User

paczko39

Posty

19

Rejestracja

10 paź 2016, o 08:11

Re: ERP

Postautor: paczko39 » 9 mar 2018, o 06:29

wiadomo, że ERP zda egzamin w większości firm i jest pomocny. Ale warto też wciąż pod uwagę inne, dodatkowe rozwiązania jak np. o elektroniczny obieg dokumentów. Tutaj sobie można o tym poczytać: http://paperless.pl/pl/elektroniczny-obieg-%20dokumentow/. Nie tylko generuje się oszczędności (mnie drukowania, kopiowania itp). Ale też się usprawnia przepływ informacji pomiędzy działami oraz ma się większą kontrolę nad tym kto ma dostęp do jakich danych.
no avatar
User

Kaja88

Posty

30

Rejestracja

8 mar 2018, o 10:15

Re: ERP

Postautor: Kaja88 » 1 lip 2018, o 13:40

Zgadzam się w 100%, że system ERP jest świetnym rozwiązaniem. Dużym plusem jest to, że te systemy są bardzo elastyczne i zazwyczaj nie ma problemu ze zmianą modułów lub zaprojektowaniem osobnego tak, żeby najlepiej się on sprawdzał w danej firmie.
Rozpoczęcie działalności gospodarczej nie jest takie proste. To tylko mit, sprawdź jak zrobić to w kilku krokach.
no avatar
User

fafafirafa

Posty

5

Rejestracja

27 lip 2018, o 11:09

Re: ERP

Postautor: fafafirafa » 27 lip 2018, o 11:16

Myślę, że te porady są niezwykle przydatne i interesujące :) Dzięki wielkie!
Czasem warto skupić się na dobrych wspomnieniach. Przypominają człowiekowi, że szczęście jednak istnieje (...)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.110s | 12 Queries | GZIP : Off ]