Marketing Sieciowy, spróbuj a nie pożałujesz

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Bartosz

Posty

1

Rejestracja

28 lut 2012, o 18:15

Marketing Sieciowy, spróbuj a nie pożałujesz

Postautor: Bartosz » 28 lut 2012, o 18:29

Robić biznes bez wychodzenia z domu. Jak dla mnie jest to coś pięknego. Mam czas na wszystko kiedy pieniądz sam pracuje. Dzienne naliczanie procentów. Dodatkowo zależnie od obrotów i zysków zostaje powiększany kapitał co oznacza większą kwotę od danego procentu. Niezależność! Odkąd to odkryłem nie marze o innej pracy. Każdemu polecam. Mówi się, że ta forma zarabiania jest nie dla każdego. W moim przekonaniu jest dla każdego o ile ma się chęci, ambicje i cele w życiu. Firma, w której jestem zaangażowany zajmuje się reklamą i na niej zarabia. Cała praca, którą wykonujesz sprowadza się do kilku minut dziennie. Firma ma 14 lat i co najważniejsze jest wypłacalna. mail kontaktowy: bartolomeo900@gmail.com. Nie będę tutaj wrzucał żadnych linków polecających ponieważ nie szukam pierwszej lepszej osoby do współpracy a osoby, której mógłbym zaufać, tworzyć wspólnie strukturę biznesową. Doradzam co jest optymalnym rozwiązaniem, także służę poradą.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
User

darful

Posty

105

Rejestracja

5 sty 2011, o 10:35

Re: Marketing Sieciowy, spróbuj a nie pożałujesz

Postautor: darful » 2 mar 2012, o 10:00

Jakieś klikanie w maile ?
no avatar
User

mietek24

Posty

21

Rejestracja

3 lis 2011, o 08:25

Re: Marketing Sieciowy, spróbuj a nie pożałujesz

Postautor: mietek24 » 9 mar 2012, o 07:25

Ciekawym pomysłem na rozwój swojego biznesu jest dołączenie do sieci afiliacyjnej, która sama będzie nam poszukiwać partnerów którzy będą wyświetlać nasz reklamy na ich stronach...
no avatar
User

BartoszC

Posty

3

Rejestracja

11 mar 2012, o 19:25

Re: Marketing Sieciowy, spróbuj a nie pożałujesz

Postautor: BartoszC » 26 mar 2012, o 08:46

Jak zwykle zero szczegółów, tylko same ochy i achy z nadzieją, że psychologiczna zasada zaangażowania podziała na potencjalnych "partnerów", którzy po wysłaniu jednego maila poczują się oczarowani.
no avatar
User

woody

Posty

7

Rejestracja

29 mar 2012, o 08:34

Re: Marketing Sieciowy, spróbuj a nie pożałujesz

Postautor: woody » 29 mar 2012, o 08:42

Do tego typu biznesów odnoszę się z dystansem. Kilka razy klikałem w jakieś oferty, jednak brak konkretów tylko mnie denerwował i opuszczałem stronę. Masło maślane...
no avatar
User

Marcin A.

Posty

3

Rejestracja

30 mar 2012, o 08:40

Re: Marketing Sieciowy, spróbuj a nie pożałujesz

Postautor: Marcin A. » 30 mar 2012, o 21:16

Tak, na pewno ktoś poważny odezwie się na maila, oferta konkretna i poważna nie ma :lol:
no avatar
User

Miloosz

Posty

6

Rejestracja

6 maja 2012, o 17:58

Re: Marketing Sieciowy, spróbuj a nie pożałujesz

Postautor: Miloosz » 6 maja 2012, o 18:10

Próbować zawsze można :)
__________________
pożyczka na dowód
no avatar
User

daknez

Posty

18

Rejestracja

2 kwie 2012, o 12:12

Re: Marketing Sieciowy, spróbuj a nie pożałujesz

Postautor: daknez » 8 maja 2012, o 14:41

Kolega nie robi nic nadzwyczajnego. Po prostu korzysta z naiwności ludzi, którzy myślą, że zbiją kokosy na tym. No prawie, prawie...
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Re: Marketing Sieciowy, spróbuj a nie pożałujesz

Postautor: Dyskutant » 19 maja 2012, o 06:59

No dobra, ale zapodajcie jakiś poradnik gdzie opisano, jak działać z tym marketingiem szeptanym :)
---
Zoomia.pl łączy zwierzęta i ludzi. Sprawdź ogłoszenia: oddam psa, oddam kota lub dodaj bezpłatnie swoje ogłoszenie.
no avatar
User

Felicja

Posty

45

Rejestracja

20 sty 2012, o 19:42

Re: Marketing Sieciowy, spróbuj a nie pożałujesz

Postautor: Felicja » 24 maja 2012, o 13:26

Marketing szeptany to robienie szumu - rozmawianie o jakimś produkcie, usłudze, inaczej buzz marketing, w linku jest więcej informacji jak działa taki rodzaj marketingu.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.114s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron