Marketing Sieciowy, spróbuj a nie pożałujesz

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

AndyP

Posty

2

Rejestracja

27 cze 2012, o 11:17

Re: Marketing Sieciowy, spróbuj a nie pożałujesz

Postautor: AndyP » 28 cze 2012, o 08:10

Marketing sieciowy jest dobry , według teorii super sprawa , trzeba jednak brac pod uwagę Polskie realia . według mnie z marketingiem sieciowym w Polsce jest tak jak z naszą piłką nożną wszyscy się na piłce znają , mamy najlepszych ekspertów (pełne studia telewizyjne) pełne stadiony nieżle zarabiających jak na nasze warunki piłkarzy. jednak nasza piłka różni się od tej którą znamy z niemiec , angli , włoch , hiszpani etc. dlaczego ?









[/url]http://www.netresearch.pl/o-nas/[/url]
no avatar
User

kaloszkowa

Posty

93

Rejestracja

13 lip 2012, o 12:46

Re: Marketing Sieciowy, spróbuj a nie pożałujesz

Postautor: kaloszkowa » 16 sie 2012, o 09:48

o marketingu szeptanym możesz poczytać np. tu http://www.pozycjonowanie.ideo.pl/pozyc ... nach-.html ale nie wiem co to ma wspólnego z propozycją pracy Kolegi, nie zauważyłam aby gdzieś wspominał o tej formie współpracy. Natomiast jeśli chodzi o marketing sieciowy to jestem do niego zrażona po przygodzie z pewną marką kosmetyczną. Prawda jest taka, że prawdziwe pieniądze zarabiają Ci którzy stoją na samej górze sieci a Ty zarabiasz marne grosze, z których zyski czepią tak zwani menadżerzy. Poza tym zero szczegółów tak naprawdę w tej ofercie.
no avatar
User

forum777

Posty

12

Rejestracja

18 sie 2012, o 18:18

Re: Marketing Sieciowy, spróbuj a nie pożałujesz

Postautor: forum777 » 18 sie 2012, o 18:24

do tego widziałem fajne narzędzie brand24
no avatar
User

Eizzy

Posty

57

Rejestracja

23 lip 2012, o 07:12

Re: Marketing Sieciowy, spróbuj a nie pożałujesz

Postautor: Eizzy » 14 wrz 2012, o 13:36

karski1 pisze:No dobra, ale zapodajcie jakiś poradnik gdzie opisano, jak działać z tym marketingiem szeptanym :)
---
Zoomia.pl łączy zwierzęta i ludzi. Sprawdź ogłoszenia: oddam psa, oddam kota lub dodaj bezpłatnie swoje ogłoszenie.


Na przykład tutaj jest opisane jak działa marketing szeptany - http://www.pozycjonowanie.ideo.pl/social-media-marketing/marketing-szeptany/. Nie można mylić tego ze zwykłą reklamą. :) Jest całkiem sporo książek na temat tego jak powinno się "szeptać" np. Z ust do ust. Jak robić szum medialny wokół siebie, firmy, produktu Marka Hughes. Wystarczy użyć google i na pewno znajdziesz coś więcej :)
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: Marketing Sieciowy, spróbuj a nie pożałujesz

Postautor: apogeum » 24 wrz 2012, o 08:24

Żeby zacząć zarabiać w internecie na początku trzeba sporo zainwestować pracy i środków finansowych a i późniejszy sukces nie jest taki pewny, udaje się tylko nielicznym, bo pieniądze nie rosną na drzewach.
no avatar
User

nosleep

Posty

92

Rejestracja

27 sty 2014, o 12:22

Re: Marketing Sieciowy, spróbuj a nie pożałujesz

Postautor: nosleep » 29 sty 2014, o 09:36

buzz marketing jest spoko ;)
SzybkiGrosz.pl - najlepsze pożyczki bez BIK
no avatar
User

nataliakl

Posty

85

Rejestracja

8 lis 2013, o 09:15

Re: Marketing Sieciowy, spróbuj a nie pożałujesz

Postautor: nataliakl » 30 sty 2014, o 12:39

Marketing sieciowy to faktycznie dosyć przyszłościowa dziedzina i może przynosić spore korzyści finansowe, jeśli ktoś się na tym zna. Obawiam się jednak, że oferta w wątku nie dotyczy poważnej formy zarobkowej :)
no avatar
User

animka87

Posty

182

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Marketing Sieciowy, spróbuj a nie pożałujesz

Postautor: animka87 » 21 lut 2014, o 08:32

moze zamieść kochany to ogłoszenie na outwork? na pewno więcej osób zobaczy i znajdziesz szybciej kogoś odpowiedniego do tej pracy :) ja tak robię i od ręki mam ludzi którzy się znają na rzeczy :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.107s | 14 Queries | GZIP : Off ]