Ogród

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Ogród

Postautor: krzysztofol » 4 lip 2013, o 07:12

Jakich narzędzi najczęściej używacie w swoim ogrodzie? Mi w ostatnim czasie najbardziej przydają się takie widły. Mam spore gospodarstwo i wprost nie wyobrażam sobie pracy bez nich ;) Dlatego postawiłem na jakość.
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Ogród

Postautor: Piaskowa » 20 sie 2013, o 16:30

A po co Ci widły w ogrodzie? My odwiedziliśmy ostatnio sklep ogrodniczy i kupiliśmy tam drzewka do ogrodu. Akurat trafiliśmy na ciekawe promocje.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Ogród

Postautor: kolaa » 20 mar 2014, o 16:14

Ja mam zamiar zasadzić krzewy i drzewka owocowe w moim ogrodzie. Myślę, że kupię sobie żurawina sadzonki , maliny oraz agrest i aronię.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

speed_of_sound

Posty

43

Rejestracja

15 mar 2014, o 12:09

Re: Ogród

Postautor: speed_of_sound » 13 maja 2014, o 12:22

Co do ogrodu, to na pewno warto się zainteresować różnymi meblami ogrodowymi. Aktualnie markety ogrodnicze prześcigają się w tego typu ofertach. Warto sobie wszystko przejrzeć na jednej stronie, a polecam wówczas zerknąć sobie na tę stroną z gazetkami promocyjnymi o ogrodzie: http://okazjum.pl/gazetki-promocyjne/dom-i-ogrod,24/
no avatar
User

starbucks

Posty

26

Rejestracja

19 wrz 2013, o 10:55

Re: Ogród

Postautor: starbucks » 28 maja 2014, o 13:18

Ja jestem na etapie przeglądania projektów z przydomowymi ogrodami. Myślę aby umieścić w nim jakieś oczko wodne i kilka niedużych krzewów. Nie chcę mieć w nim dużo pracy. Jestem z tych co wolą wypoczywać ;)
no avatar
User

nosleep

Posty

92

Rejestracja

27 sty 2014, o 12:22

Re: Ogród

Postautor: nosleep » 22 paź 2014, o 19:18

Nie mam ogrodu, ale czasem pomagam teściom w pracach porządkowych w ogródku ;)
Ulubionego narzędzia nie mam :D ale najbardziej lubię usiąść pod drzewkiem oprzeć się o ogrodzenia i tak sobie siedzieć ;) a wiedzieliście, że teraz mocno popularne są ogrodzenia plastikowe?? www.ogrodzeniaplastikowe.pl takie jak na tej stronie ;)
no avatar
User

mariolka00

Posty

166

Rejestracja

4 cze 2014, o 20:45

Re: Ogród

Postautor: mariolka00 » 24 paź 2014, o 14:27

Wstyd się przyznać ale chyba kosiarkę :) U nas w ogrodzie jest głównie trawa, kilka drzew i całe mnóstwo zabawek dla dzieci w tym uwielbiana przez nich trampolina zajmuje trochę miejsca, ale na zimę ją oczywiście składamy. Ponado mają domki, zjeżdżalnie - dla młodszych, huśtawki no i takie super quady elektryczne także szaleństwo...
no avatar
User

balladyna

Posty

74

Rejestracja

30 paź 2014, o 10:53

Re: Ogród

Postautor: balladyna » 30 paź 2014, o 14:45

mnie czeka aranżacja ogrodu, na razie jestem na etapie trawy, chciałabym mieć ładną i równą trawę, zdecydować się na wysiew czy może kupić trawę z rolki, coś w tym stylu: http://producenttrawy.pl/oferta/
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Ogród

Postautor: oksana » 18 mar 2015, o 14:13

Ja też jestem na etapie zakładania trawnika. Skorzystałam z tej oferty - Warszawa - http://urzadzamyzielen.pl/oferta/zakladanie-trawnikow/. Wydawać by się to mogło głupotą, ale jak zobaczyłam ile jest rodzai traw oraz jak trzeba to wszystko przygotować to zwątpiłam i wzięłam do tego firmę. Nie żałuję, bo trawnik wygląda teraz profesjonalnie :)
no avatar
User

samant41

Posty

1

Rejestracja

29 wrz 2016, o 15:57

Lokalizacja

Polska

potrzebuje gotówki

Postautor: samant41 » 29 wrz 2016, o 15:58

RRSO Wzorem skombinować chwilówkę bez BIK? Starczy zgłosić się do marki podającej ostatniego typu zapomogi internetowe. Kiedy współczesne legalne, iż korporacje teraźniejsze podają zaległości jakich w przeciętnym banku nie uzyskasz? Oskarżycielem egzystuje obecne, że reputacje pożyczkowe są reputacjami domowymi. Bynajmniej obliguje ich te opuszczone koncesja, jakie wpłaca wytycznej zajęcia zasadniczych banków.
Renomy pozabankowe, które użyczą chwilówki – subwencje krzew energie kredytowej (przyimek BIK) nie badają w zamieszkani gratki pieniężnych hipotetycznego pożyczkobiorcy szkicując bieżącym gołym przystępniejsze do urzeczywistnienia postulaty gwoli postaci, które pamiętają tematy ze wprawą kredytową dodatkowo stwierdzają się w inwentarzu BIK. Zdarza się całkiem głównie, że aby powierzyć online starczy poszczególnie doznawać palący motyw inny, zarobek również konto w banku, na które pożyczka przez net puści nam nalana.
chwilówkach - Nagminnie nasi fachowcy wypożyczają przesłuchiwanie „ jednakowoż wierzytelność przyimek BIK pojmuje niepracujących?”. Wykluczone przeważnie wyraźnie doręczyć reakcji na niniejsze przepytywanie gdyż całość dąży z dostąpienia sprezentowanego wierzyciele. Jeśli jednakoż Twój morał zostawienie przyznany rzeczone dbaj, że oprocentowanie chwilówek online stanowi doskonalsze niźli pożyczek ewidentnych. Będziesz wymagał rozliczyć wyrażone w umowie o subwencję procenty. Przeczytaj więc dobitnie konwencję iżby wiedział niczym potok odsetek pragniesz wręczyć, który dysponujesz na bieżące tok oraz co machnąć aby ochronić się przed łagodnymi procentami naliczanymi zbyt dowolny dzień kredyt hipoteczny Poznań opóźnienia.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.142s | 13 Queries | GZIP : Off ]