Ogród

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

135

2 paź 2012, o 06:54

Ogród

Postautor: krzysztofol » 4 lip 2013, o 07:12

Jakich narzędzi najczęściej używacie w swoim ogrodzie? Mi w ostatnim czasie najbardziej przydają się takie widły. Mam spore gospodarstwo i wprost nie wyobrażam sobie pracy bez nich ;) Dlatego postawiłem na jakość.
no avatar
User

Piaskowa

171

20 sty 2011, o 16:52

Re: Ogród

Postautor: Piaskowa » 20 sie 2013, o 16:30

A po co Ci widły w ogrodzie? My odwiedziliśmy ostatnio sklep ogrodniczy i kupiliśmy tam drzewka do ogrodu. Akurat trafiliśmy na ciekawe promocje.
no avatar
User

kolaa

542

8 cze 2013, o 14:10

Warszawa

Postautor: kolaa » 20 mar 2014, o 16:14

Ja mam zamiar zasadzić krzewy i drzewka owocowe w moim ogrodzie. Myślę, że kupię sobie żurawina sadzonki , maliny oraz agrest i aronię.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

speed_of_sound

43

15 mar 2014, o 12:09

Postautor: speed_of_sound » 13 maja 2014, o 12:22

Co do ogrodu, to na pewno warto się zainteresować różnymi meblami ogrodowymi. Aktualnie markety ogrodnicze prześcigają się w tego typu ofertach. Warto sobie wszystko przejrzeć na jednej stronie, a polecam wówczas zerknąć sobie na tę stroną z gazetkami promocyjnymi o ogrodzie: http://okazjum.pl/gazetki-promocyjne/dom-i-ogrod,24/
no avatar
User

starbucks

13

19 wrz 2013, o 10:55

Postautor: starbucks » 28 maja 2014, o 13:18

Ja jestem na etapie przeglądania projektów z przydomowymi ogrodami. Myślę aby umieścić w nim jakieś oczko wodne i kilka niedużych krzewów. Nie chcę mieć w nim dużo pracy. Jestem z tych co wolą wypoczywać ;)
no avatar
User

nosleep

92

27 sty 2014, o 12:22

Postautor: nosleep » 22 paź 2014, o 19:18

Nie mam ogrodu, ale czasem pomagam teściom w pracach porządkowych w ogródku ;)
Ulubionego narzędzia nie mam :D ale najbardziej lubię usiąść pod drzewkiem oprzeć się o ogrodzenia i tak sobie siedzieć ;) a wiedzieliście, że teraz mocno popularne są ogrodzenia plastikowe?? www.ogrodzeniaplastikowe.pl takie jak na tej stronie ;)
no avatar
User

mariolka00

163

4 cze 2014, o 20:45

Postautor: mariolka00 » 24 paź 2014, o 14:27

Wstyd się przyznać ale chyba kosiarkę :) U nas w ogrodzie jest głównie trawa, kilka drzew i całe mnóstwo zabawek dla dzieci w tym uwielbiana przez nich trampolina zajmuje trochę miejsca, ale na zimę ją oczywiście składamy. Ponado mają domki, zjeżdżalnie - dla młodszych, huśtawki no i takie super quady elektryczne także szaleństwo...
no avatar
User

balladyna

74

30 paź 2014, o 10:53

Postautor: balladyna » 30 paź 2014, o 14:45

mnie czeka aranżacja ogrodu, na razie jestem na etapie trawy, chciałabym mieć ładną i równą trawę, zdecydować się na wysiew czy może kupić trawę z rolki, coś w tym stylu: http://producenttrawy.pl/oferta/
no avatar
User

oksana

326

18 kwie 2014, o 15:28

Postautor: oksana » 18 mar 2015, o 14:13

Ja też jestem na etapie zakładania trawnika. Skorzystałam z tej oferty - Warszawa - http://urzadzamyzielen.pl/oferta/zakladanie-trawnikow/. Wydawać by się to mogło głupotą, ale jak zobaczyłam ile jest rodzai traw oraz jak trzeba to wszystko przygotować to zwątpiłam i wzięłam do tego firmę. Nie żałuję, bo trawnik wygląda teraz profesjonalnie :)