Pies a studia

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

matias1

Posty

14

Rejestracja

11 kwie 2015, o 12:55

Re: Pies a studia

Postautor: matias1 » 2 wrz 2017, o 16:20

Psy różnie reagują na nieobecność swoich opiekunów. Jedne szczekają, inne wyją a jeszcze inne demolują mieszkanie. żeby pies się nie nudził wystarczy mu pochować w pomieszczeniu np ciasteczka snack mobility dog z vetexpert. Pies zajęty szukaniem ich zapomni o szczekaniu czy gryzieniu mebli.
no avatar
User

Fishy

Posty

181

Rejestracja

22 wrz 2017, o 12:29

Re: Pies a studia

Postautor: Fishy » 2 lis 2017, o 00:19

Ja kiedy przeprowadzałam się do mieszkania z moim psem to nagle zaczął się robić lękliwy ale dałam mu KalmVet od Vetexpert i sunia przestała tak nerwowo reagować na wszystko w nowym domu. Podawałam jej 1 kapsułke dziennie przez miesiąc i na efekty nie musiałam długo czekać. :) Dbajmy o swoje pieski kochani
no avatar
User

mikolaj.golab@op.pl

Posty

24

Rejestracja

7 mar 2018, o 11:50

Re: Pies a studia

Postautor: mikolaj.golab@op.pl » 29 maja 2019, o 08:37

Warto też wypróbować dyfuzora lub obroży Adaptil. To preparaty oparte na syntetycznych feromonach i pomagają zniwelować stres. Więcej możecie poczytać tutaj: https://www.adaptil.com/pl
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Pies a studia

Postautor: Antoni34 » 3 cze 2019, o 20:49

Jaka waszym zdaniem jest najlepsza karma dla psa?
no avatar
User

arabika

Posty

1279

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Pies a studia

Postautor: arabika » 16 sie 2019, o 18:57

Jeżeli będziesz na studiach i masz zamiar mieszkać gdzieś na stancji gdzie będą akceptowane zwierzaki to ja nie widzę problemu. W końcu jeżeli ktoś decyduje się na psa to musi brać pod uwagę, ze trzeba się nim zajmować i go pielęgnować do końća jego dni. Warto również kupić psu specjalne perfumy https://sklep.germapol.pl/pl/kosmetyki-rozne_perfumy aby jego zapach był bardziej przyjemny.
no avatar
User

kiki65

Posty

47

Rejestracja

23 maja 2018, o 13:37

Re: Pies a studia

Postautor: kiki65 » 15 lis 2019, o 21:12

Piesek na spokojnie wytrzyma sam w domu przez taki czas 4 godziny to nie tak długo, mieszkam w bloku i również mam psa, który zostaje sam około 5 godzin dziennie, zazwyczaj gdy wychodzę do pracy idzie spać, a kiedy mąż wraca do domu zabiera go na spacer, pamiętaj jednak że pies do duży obowiązek, musisz o niego bardzo dbać, mój np. ostatnio miał problem z suchymi łapkami, trzeba było smarować je maścią- ja wybrałam www.napsaurok.eu. Trzeba było robić to regularnie, niby prosta rzecz ale jednak nie można o tym zapominać i trzeba pilnować takich spraw
no avatar
User

julka00

Posty

108

Rejestracja

21 maja 2018, o 17:48

Re: Pies a studia

Postautor: julka00 » 26 sty 2020, o 13:52

Studiuję i długo nie ma mnie w domu, ale mój pies jest do tego przyzwyczajony. Ale za to po powrocie zabieram go na długi spacer. Dodatkowo dbam o niego jak tylko potrafię. Od jakiegoś czasu stosuję u mojego pieska maść http://www.napsaurok.eu do łapek i noska, mocno nawilża i sprawia że pies czuje się o wiele bardziej komfortowo i zdrowo
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Pies a studia

Postautor: OndajOn » 31 mar 2020, o 17:59

Decydując się na zwierzęta domowe trzeba brać pod uwagę takie okoliczności i nie wiem czy to rozsądne w przypadku kiedy rozpoczynamy studia. Zwierzę pozostanie wtedy samo w domu i na pewno z tego powodu szczęśliwe nie będzie
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1613

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Pies a studia

Postautor: krystynaaa » 29 wrz 2022, o 09:33

Warto też pomyśleć o rejestracji swojego pupila w https://worldpetnet.com . Ogólnie można to zrobić bardzo łatwo, a dodatkowo macie tutaj dostęp do wszystkich informacji co jest też ważne
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.195s | 12 Queries | GZIP : Off ]