Marketing Sieciowy ? Biznes Przyszłości ?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Customizer

Posty

3

Rejestracja

21 paź 2010, o 07:50

To jest biznes przyszłości zwłaszcza w internecie!

Postautor: Customizer » 21 paź 2010, o 09:04

Działam od jakiegoś czasu w MLM i wiem, że to biznes przyszłości. Ale uwaga... na pewno nie akwizycja i zawracanie ludziom głowy, spamowanie na forach i spamowanie ogłoszeniami "zarabiaj dużo" i obok link do rejestracji :P To nie o taki MLM chodzi. A co gorsza świecenie na prawo i lewo nazwą firmy, to już w ogóle porażka.

Moja grupa dysponuje gotowym systemem internetowym, i robimy MLM bez wychodzenia z domu, codziennie prowadzimy prezentacje na ten tamat. A z jaką firmą? Na prezentacji internetowej możemy Ci pokazać. Szanujemy naszą firmę w której działamy i ludzi którzy w niej działają i dlatego nie ujawniam takich spraw na forach. Już nie trzeba brudzić ludziom dywanów na prezentacjach w domach. Koniec ze znoszeniem słowa "NIE". Ja mam system, dzięki któremu to ludzie ścigają mnie, a nie ja ich! Ty też tak możesz działać.Więcej info na mojej stronie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.060s | 14 Queries | GZIP : Off ]