Marketing Sieciowy ? Biznes Przyszłości ?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Prezespro

Posty

1

Rejestracja

7 cze 2010, o 20:09

Marketing Sieciowy ? Biznes Przyszłości ?

Postautor: Prezespro » 7 cze 2010, o 20:10

Witam

Jestem nowy na tym forum . . . do wejścia i napisania postu nakłoniła mnie jedna kwestia . . . mianowicie marketing sieciowy. Zauważyłem że w ostatnim czasie coraz więcej osób interesuje sie marketingiem sieciowym jako sposobem na dobry biznes bez angażowania żadnego kapitału a zarobki z tego co wiem są dość pokaźne . . . sam mam znajomego co sie zajmuje tym i mi trochę powiedział na czym to mniej więcej polega i słyszałem jeszcze od innych znajomych o książkach Robert Kiyosaki (amerykańskiego inwestora) który mówi że marketing sieciowy jest biznesem przyszłości. Poszukałem trochę informacji w internecie i nie powiem bo bardzo mi się ten sposób zarabiania spodobał. Trudno mi było początkowo uwierzyć w to że nie inwestując praktycznie nic można w ciągu 2 lat pracy osiągnąć pasywny dochód podchodzący pod 6-cyfrową liczbę . . . gdybym nie znał takiej osoby to do dziś bym w to nie wierzył . . . planuje rozpocząć współpracę z polską formą, nie chcę tutaj robić reklamy ale chciałbym poznać wasze opinie na ten temat. . . znalazłem na YouTubie filmik który dokładnie pokazuje czym jest marketing sieciowy i jakie daje możliwości realnelnego zarobku na przykładzie firmy z którą chcę rozpocząć współpracę . . .




Proszę o komentarze i rady.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
User

Biznesforum

Ranga

Administrator

Posty

128

Rejestracja

10 lut 2009, o 19:03

Re: Marketing Sieciowy ? Biznes Przyszłości ?

Postautor: Biznesforum » 9 cze 2010, o 13:53

No ja niestety nie jestem fanem MLM, wolę bardziej tradycyjny model biznesowy, w jakimś stopniu generujący dochód pasywny, ale nic z MLM nie mający wspólnego ;) Książki Kiyosaki'ego można trochę poczytać/posłuchać audiobooka, na pewno są motywujące, ja na razie zaznajomiłem się tylko z "Bogaty ojciec, biedny ojciec" czy jakoś tak :P
no avatar
User

Rademax

Posty

1

Rejestracja

9 cze 2010, o 13:55

Re: Marketing Sieciowy ? Biznes Przyszłości ?

Postautor: Rademax » 9 cze 2010, o 14:00

Jesli szukasz powaznej firmy MLM pieciogwiazkowej gdzie nie bedziesz musial miec w sieci 3 razy wiecej ludzi zeby zarabiac 2500 tys zl miesiecznie proponuje ci firme z branzy zdrowia ktora wynagradza kazdego na 9 sposobow z narzedziami wsparcia i przywodztwem jakiego nie znajdziesz w zadnej innej firmie tego typu , zapraszam na http://www.radoslawdomarecki.pl i do konatktu ze mna
no avatar
User

Customizer

Posty

3

Rejestracja

21 paź 2010, o 07:50

To jest biznes przyszłości zwłaszcza w internecie!

Postautor: Customizer » 21 paź 2010, o 09:04

Działam od jakiegoś czasu w MLM i wiem, że to biznes przyszłości. Ale uwaga... na pewno nie akwizycja i zawracanie ludziom głowy, spamowanie na forach i spamowanie ogłoszeniami "zarabiaj dużo" i obok link do rejestracji :P To nie o taki MLM chodzi. A co gorsza świecenie na prawo i lewo nazwą firmy, to już w ogóle porażka.

Moja grupa dysponuje gotowym systemem internetowym, i robimy MLM bez wychodzenia z domu, codziennie prowadzimy prezentacje na ten tamat. A z jaką firmą? Na prezentacji internetowej możemy Ci pokazać. Szanujemy naszą firmę w której działamy i ludzi którzy w niej działają i dlatego nie ujawniam takich spraw na forach. Już nie trzeba brudzić ludziom dywanów na prezentacjach w domach. Koniec ze znoszeniem słowa "NIE". Ja mam system, dzięki któremu to ludzie ścigają mnie, a nie ja ich! Ty też tak możesz działać.Więcej info na mojej stronie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.108s | 12 Queries | GZIP : Off ]