Laptop czy PC?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

marta007

Posty

5

Rejestracja

30 paź 2014, o 12:25

Lokalizacja

Częstochowa

Re: Laptop czy PC?

Postautor: marta007 » 30 paź 2014, o 12:38

PC do domu, a tablet lub dobry smartfon do tobrby/plecala :) Tak chyba najrozsądniej jest.
no avatar
User

graszko

Posty

79

Rejestracja

30 mar 2014, o 08:53

Re: Laptop czy PC?

Postautor: graszko » 30 paź 2014, o 21:22

dobry laptop jest dla mnie praktyczniejszy niż tablet, mam oba te sprzęty i do tabletu nie umiem się przyzwyczaić, laptop jednak trzeba wybrać do potrzeb, tu jest fajny poradnik: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-laptopa/315/
no avatar
User

Baryk

Posty

44

Rejestracja

23 lip 2013, o 12:38

Re: Laptop czy PC?

Postautor: Baryk » 19 lis 2014, o 10:20

Do biurka PC. Podróże, praca, szkoła to laptop.
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Laptop czy PC?

Postautor: zlosliwiec8 » 1 sty 2015, o 18:41

A co robicie w przypadku gdy pada wam dysk w kompie? Kupujecie nowy czy próbujecie odzyskać to co się skasowało? Ja niedawno założyłem firmę i zastanawiam sie co bym zrobił gdybym stracił firmowe dane z dysku. Jest jakiś sposób na zabezpieczenie wszytskiego?
no avatar
User

rikardo123

Posty

1

Rejestracja

2 sty 2015, o 13:55

Re: Laptop czy PC?

Postautor: rikardo123 » 2 sty 2015, o 14:15

Możesz zawsze kupić sobie osobny dysk na backupy, ja tak robię i jeszcze nie miałem sytuacji, że coś bym zgubił prze zawarię dysku. Zawsze możesz też robić kopie zapasowe w chmurze (np. na google drive, czy dropboxie). Tylko musisz mieć wtedy świadomość, że jednak jest to gdzieś zawieszone w internecie.


Pozdro,
Rysiek
http://ckk.kopernik.org.pl/
no avatar
User

moris

Posty

65

Rejestracja

21 lip 2014, o 15:55

Re: Laptop czy PC?

Postautor: moris » 4 sty 2015, o 12:47

zlosliwiec8 pisze:A co robicie w przypadku gdy pada wam dysk w kompie? Kupujecie nowy czy próbujecie odzyskać to co się skasowało? Ja niedawno założyłem firmę i zastanawiam sie co bym zrobił gdybym stracił firmowe dane z dysku. Jest jakiś sposób na zabezpieczenie wszytskiego?


Kup sobie dysk zewnętrzny i rób kopie zapasowe, to powinno uchronić Twoje dane przed awarią. W razie W zawsze możesz poszukać pomocy w tym serwisie http://www.alldatarecovery.pl/odzyskiwanie-danych-z-dysku-twardego/ Z tego co wiem mają bardzo duże dane w odzyskiwaniu danych. Na pewno tez udzielą ci rad co robić by dane się nie gubiły.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Laptop czy PC?

Postautor: Gleniowa » 9 sty 2015, o 18:31

Ale i tak chyba nie ma jakiegoś takiego 100% zabezpieczenia by uchronic sie przed utratą danych z dysku. Wtedy tylko pozostaje nam pomoc jakiś specjalistów. Ja sporo słyszałam o tej firmie centrumodzyskiwaniadanych.pl ,specjalizują się własnie w takim odzyskiwaniu danych więc pewnie będa mogli Ci jakoś pomóc.
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Laptop czy PC?

Postautor: krzysztofol » 8 sty 2016, o 06:48

Zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem jest laptop. Komputery pc sprawdzają sie jeśli potrzebujemy bardzo mocnego sprzętu.Jeśli jednak nie potrzebujemy niczego takiego to spokojnie wystarczy nam laptop ( do programow biurowych czy do przeglądania sieci).

Poza tym obecnie ceny laptopów wcale nie są wysokie. W wielu sklepach sa promocje na sprzęt oraz modele można kupić sobie w o wiele niższej cenie. Na przykład proponuję zajrzeć sobie do rtv Euro agd gdzie sporo laptopów jest obecne w dość dużych promocjach. Sklep daje równięż mozliwość kupowania sprzetu na raty ( są to realne raty bez żadnych dodatkowych obowiazkowych ubezpieczeń).
– Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!
Ani konduktorki, ani pasażerów nie zdziwiło to, co było najdziwniejsze – nie to więc, że kot pakuje się do tramwaju, to byłoby jeszcze pół biedy, ale to, że zamierza zapłacić za bilet!
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Laptop czy PC?

Postautor: kolaa » 8 sty 2016, o 09:26

Ja niestety nie mam możliwości w domu mieć Pceta zbyt dużo miejsca zajmuje, mam bardzo małe mieszkanko. Ja zdecydowanie wybieram laptopa ja korzystam z takiego modelu http://www.vobis.pl/lenovo-z51-70-80k600p8pb-2-148368.html dodatkowym atutem laptopa jest fakt że można go ze sobą zabrać w podróż.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

malinaa

Posty

15

Rejestracja

20 lut 2016, o 13:52

Re: Laptop czy PC?

Postautor: malinaa » 20 lut 2016, o 14:08

W domu laptop. W pracy raczej PC, jednak wygoda pracy jest znacznie większa.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.242s | 14 Queries | GZIP : Off ]