Laptop czy PC?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Helen69

Posty

1

Rejestracja

21 sie 2016, o 19:21

Re: Laptop czy PC?

Postautor: Helen69 » 21 sie 2016, o 19:23

Mi zawsze szybciej pracowało się na stacjonarnym, po prostu wygoda. Laptop tylko na wyjazdy!
no avatar
User

Cetra

Posty

88

Rejestracja

28 maja 2014, o 12:31

Re: Laptop czy PC?

Postautor: Cetra » 23 sie 2016, o 08:45

Ja od lat pracuje już na laptopie, zarówno korzystam z niego w domu, jak i w pracy i teraz nie wyobrażam sobie przejścia na komputer stacjonarny. Jak dla mnie laptopy pod wieloma względami są o wiele wygodniejsze.
no avatar
User

Nagadzo

Posty

57

Rejestracja

8 lip 2015, o 07:23

Re: Laptop czy PC?

Postautor: Nagadzo » 4 wrz 2016, o 05:36

Laptop jest najbardziej uniwersalny. Jak zerkniesz na electro.pl i porównasz ceny tych dwóch rodzajów komputera, to podejrzewam, że odpowiedź szybciej nasunie Ci się do głowy.
no avatar
User

homeland

Posty

5

Rejestracja

15 sty 2016, o 18:16

Re: Laptop czy PC?

Postautor: homeland » 4 wrz 2016, o 19:37

Jesli chcesz byc mobiliny to tylko laptop. Do wszystkiego innego lepszy bedzie PC.
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Re: Laptop czy PC?

Postautor: bizon » 21 wrz 2016, o 16:40

Co kto lubi. Ja jestem zwolenniczką laptopów ale niestety ostatnio coraz częściej spotykam się z tym, że od razu po gwarancji laptop się psuje. Warto mieć w takiej sytuacji kontakt do dobrego serwisu laptopów, na przykład http://www.laptop-clinic.pl/. Dobry specjalista w dzisiejszych czasach to podstawa sukcesu.
no avatar
User

pankracy

Posty

134

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Re: Laptop czy PC?

Postautor: pankracy » 1 lis 2016, o 11:57

Ja zdecydowanie bardziej preferuje laptopy. Są wygodniejsze, mobilniejsze i można je zabrać w podróż. Zresztą sam przymierzam się teraz do zakupu nowego modelu i chciałbym wziąć taki sprzęt na raty. Na http://www.euro.com.pl/ jest spory wybór i gwarantują dogodne formy płatności. Czemu by się nie zdecydować?
no avatar
User

Viper

Posty

168

Rejestracja

10 lut 2014, o 11:37

Re: Laptop czy PC?

Postautor: Viper » 2 lis 2016, o 11:51

U mnie lepiej sprawdza się laptop, Pc to już chyba pomału przeżytek.
no avatar
User

mystiin

Posty

7

Rejestracja

2 lis 2016, o 12:11

Re: Laptop czy PC?

Postautor: mystiin » 2 lis 2016, o 13:58

Raczej mało kto się teraz decyduje na PC, teraz laptopy zrzuciły je z piedestału. I nic dziwnego, w końcu są bardziej mobilne, tańsze, wytrzymalsze, z lepszymi kartami graficznymi... długo by wymieniać zalety. Instalacje programów też nie zajmują tyle czasu, co kiedyś na PC. Wydaje mi się, że głównym plusem PC jest bateria, która jest podłączona non stop, a w laptopie wiadomo, jak jest.
Awatar użytkownika
User

dantukakrysztal

Posty

5

Rejestracja

31 paź 2016, o 11:51

Re: Laptop czy PC?

Postautor: dantukakrysztal » 2 lis 2016, o 14:34

Wszystko zależy od ostatecznego zastosowania...
Jeśli przychodzisz więcej niż raz, w jedno miejsce, z tą samą osobą to myślę, że nie możesz już nigdy powiedzieć, że to tylko twoje miejsce.
no avatar
User

komper

Posty

71

Rejestracja

20 gru 2016, o 14:54

Re: Laptop czy PC?

Postautor: komper » 12 sty 2017, o 10:42

Zdecydowanie laptop - przede wszystkim jest bardziej praktyczny, bo można go zabrać w dowolne miejsce, przy okazji tego miejsca nie zajmuje specjalnie dużo. Zresztą zerknijcie na to - https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo ... arto/3479/ Przecież te opcje z droższą konfiguracją będą na spokojnie wystarczające nawet pod zaawansowane gry, więc po co komu pecet?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.122s | 12 Queries | GZIP : Off ]