Krzywa podłoga

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Karlotta

46

24 kwie 2017, o 08:26

Krzywa podłoga

Postautor: Karlotta » 17 sie 2019, o 10:36

Witam Was. Obecnie szykuję się do remontu mieszkania i na razie zrywam podłogę. Muszę na pewno jakoś ją wyrównać i przydałaby się wylewka, ale nie wiem jaka. Co myślicie?
no avatar
User

troll8

69

10 mar 2017, o 15:45

Re: Krzywa podłoga

Postautor: troll8 » 23 sie 2019, o 07:41

No ogólnie to chyba najłatwiej jest zrobić wylewkę samopoziomującą. Poza tym ja mogę ci doradzić zrobienie przy okazji ogrzewania podłogowego i do tego taka posadzka anhydrytowa byłaby w sam raz. A przy tym właśnie można oszczędzić na ogrzewaniu.
no avatar
User

Ania

77

14 sie 2018, o 19:45

Re: Krzywa podłoga

Postautor: Ania » 5 lis 2019, o 21:13

Pewnie, że wylewka samopoziomująca to najlepszy wybór, jak masz jakie takie pojęcie o tego typu pracach, to sam ją zrobisz. Potem na nią (oczywiście jak wyschnie) dobry podkład np. pianowood, na podkład panele i masz porządną podłogę na lata. Tylko trzeba koniecznie pamiętać o podkładzie. Ten podkład - www.pianomat.pl/pianowood/ jest bardzo dobry, bo jest gęsty (6 razy bardziej niż zwykła pianka), nie ulega korozji, likwiduje stukanie paneli, a ponadto dociepla i wycisza podłogę. Czyli spełnia wszystkie funkcje, które taki podkład powinien spełniać.