Krzywa podłoga

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Karlotta

Posty

126

Rejestracja

24 kwie 2017, o 08:26

Krzywa podłoga

Postautor: Karlotta » 17 sie 2019, o 10:36

Witam Was. Obecnie szykuję się do remontu mieszkania i na razie zrywam podłogę. Muszę na pewno jakoś ją wyrównać i przydałaby się wylewka, ale nie wiem jaka. Co myślicie?
no avatar
User

troll8

Posty

211

Rejestracja

10 mar 2017, o 15:45

Re: Krzywa podłoga

Postautor: troll8 » 23 sie 2019, o 07:41

No ogólnie to chyba najłatwiej jest zrobić wylewkę samopoziomującą. Poza tym ja mogę ci doradzić zrobienie przy okazji ogrzewania podłogowego i do tego taka posadzka anhydrytowa byłaby w sam raz. A przy tym właśnie można oszczędzić na ogrzewaniu.
no avatar
User

Ania

Posty

163

Rejestracja

14 sie 2018, o 19:45

Re: Krzywa podłoga

Postautor: Ania » 5 lis 2019, o 21:13

Pewnie, że wylewka samopoziomująca to najlepszy wybór, jak masz jakie takie pojęcie o tego typu pracach, to sam ją zrobisz. Potem na nią (oczywiście jak wyschnie) dobry podkład np. pianowood, na podkład panele i masz porządną podłogę na lata. Tylko trzeba koniecznie pamiętać o podkładzie. Ten podkład - www.pianomat.pl/pianowood/ jest bardzo dobry, bo jest gęsty (6 razy bardziej niż zwykła pianka), nie ulega korozji, likwiduje stukanie paneli, a ponadto dociepla i wycisza podłogę. Czyli spełnia wszystkie funkcje, które taki podkład powinien spełniać.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Krzywa podłoga

Postautor: danny4231 » 9 lut 2020, o 21:51

Może posadzka została źle wylana? Następnym razem lepiej zlecić te zadanie zaufanej ekipie, która wykona to należycie. Ja jestem niezmiernie zadowolony ze współpracy z ekipą cemix.com.pl/ , odpowiedzialną za nalezycie zrealizowaną wylewkę.
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: Krzywa podłoga

Postautor: wamies » 6 mar 2022, o 09:39

Krzywa posadzka faktycznie może być problemem przy ukłądaniu podłogi. Ale jeżeli nierówności są bardzo niewielkie to powinien wystarczyć odpowiedni, dobry podkład pod panele podłogowe, u nas się to dobrze sprawdziło, mimi drobnych nierówności panele nie pukają, są fajnie wyciszone. Jeżeli chcesz poczytać więcej na temat takiego rozwiązania to zobacz sobie szczegóły w ofercie sklepu https://podlogi24.net/wineo-2mm-profesjonalny-podklad-pod-panele-wyciszajacy,-ogrzewanie-mistrz-!-wineo-soundprotect-o_l_1523.html, może takie rozwiązanie będzie wystarczające :)
no avatar
User

arabika

Posty

1278

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Krzywa podłoga

Postautor: arabika » 2 kwie 2022, o 17:06

Ja raczej takich problemów u mnie nie mam ale wiem z własnego doświadczenia jak ważną sprawą jest również to aby wiedzieć co na tej podłodze położyć. Zresztą czytałem niedawno artykuł https://homecarpets.pl/blog/post/122_cz ... -wnetrzach i muszę przyznać, że jak dla mnie właśnie czarne dywany także prezentują się bardzo elegancko.
no avatar
User

Romeq77

Posty

131

Rejestracja

20 maja 2022, o 10:29

Re: Krzywa podłoga

Postautor: Romeq77 » 25 maja 2022, o 20:12

Moim zdaniem warto zwrócić szczególną uwagę na takie kwestie. Sam z ciekawości przeglądałem różnego rodzaju propozycje na zadbanie o podłogę i trafiłem na antyalergiczne dywany na stronie https://www.coniveo.pl/dla-firm/antyalergiczne Ciekawi mnie, w jaki sposób sprawdzają się one w praktyce. Macie może jakieś doświadczenia na ten temat?
no avatar
User

arabika

Posty

1278

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Krzywa podłoga

Postautor: arabika » 1 wrz 2022, o 11:33

Ogólnie samo posiadanie fajnych dywanów jest na pewno czymś niezwykle ważnym i ja także jestem zdania, że zdecydowanie dobrze jest wiedzieć jak dobywa się samo pranie dywanów. Jak dla mnie doskonale o tym napisano w https://www.nowytydzien.pl/pralnia-dywa ... ny-i-inne/ i właśnie dlatego takie porady są dla mnie bardzo ważne.
no avatar
User

stoperek

Posty

3551

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Krzywa podłoga

Postautor: stoperek » 15 mar 2023, o 06:12

Ten problem też posiadałam w starym domu. Pomimo że płytki kładli fachowcy to trzeba było by wydać na nie majątek żeby nie miały defektów i były idealnie proste. W nowym postanowiliśmy wykonać polecana przez wszystkich i zachwalaną posadzkę żywiczną. Kontakt do https://www.jakposadzki.pl/, dostaliśmy od znajomych. Przyjechali wykonali wycenę, pomogli nam dokładnie zrozumieć jej sens i oczywiście wykonali swoją prace. Szczerze mówiąc to nie wiele jest ekip tak sumiennych i pracowitych jak ta a przy tym tak sympatycznych. Przyznam że posadzka żywiczna jest rewelacyjna i dołączam do grona zadowolonych klientów. Nie wyobrażałam sobie nawet że mogę mięć tak komfortowa podłogę, wyglądającą jak z pałacu i jeszcze łatwą w utrzymaniu. Brak fug i łączeń równa się brak szorowania. Jestem zachwycona tym rozwiązaniem.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.124s | 13 Queries | GZIP : Off ]