Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Czyli biznes w sieci internetowej.
Awatar użytkownika
User

CharlieCo

5

18 wrz 2017, o 11:27

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: CharlieCo » 20 wrz 2017, o 14:39

Całkiem przydatne informacje ;) Dzięki wielkie, na pewno mi się to przyda ;)
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył
no avatar
User

aniaola37

83

16 lis 2016, o 11:34

Postautor: aniaola37 » 6 paź 2017, o 11:14

Zobaczcie sobie jeszcze co proponuje w tym temacie firma http://astonpartner.pl . I ich ofercie znajdziecie specjalistyczne wysyłki towarów oraz także wysyłki drobne w bardzo dobrych cenach. Każdy transport jest oczywiscie odpowiednio ubezpieczony więc nie musicie martwić się o ewentualne szkody
no avatar
User

DeltaKurier.pl

40

24 sie 2017, o 05:31

Postautor: DeltaKurier.pl » 21 paź 2017, o 08:32

A zaglądałeś już na DeltaKurier? nasza propozycja jest w dalszym ciągu aktualna i w razie pytań jesteśmy do dyspozycji na forum, zapraszamy do kontaktu :)
no avatar
User

popielnik

65

24 mar 2017, o 03:29

Postautor: popielnik » 25 paź 2017, o 07:44

a co myślicie o brokerach kurierskich? co raz więcej tego na rynku i nie wiem czy lepiej nie ryzykować bo w końcu krachnie czy własnie wręcz przeciwnie - skoro coraz więcej tzn że warto skorzystać?
no avatar
User

Marcelus

107

4 cze 2015, o 12:08

Postautor: Marcelus » 30 paź 2017, o 02:22

zdecydowanie jedna z bardziej rewolucyjnych odmian w cenniku w ciągu ostatnich lat. ja bardzo skorzystałem na tej opcji więc będę bronić. przede wszystkim nie trzeba podpisywać umów związanych z deklaracją ilości paczek jakie się będzie nadawać. jak nawiązujesz współpracę z brokerem to ilości nie podajesz z góry - jakie masz zapotrzebowanie tyle ich bierzesz. i jak ci trzeba akurat dzisiaj to je opłacasz dzisiaj. bardzo proste.
no avatar
User

TadekNiejadek

110

7 mar 2015, o 21:20

Postautor: TadekNiejadek » 30 paź 2017, o 04:25

rozumiem że opłaca się to bez dodatkowych prowizji u kuriera?
no avatar
User

Marcelus

107

Postautor: Marcelus » 30 paź 2017, o 06:53

Nie, ja korzystam z http://www.sendego.pl ponieważ jest łatwy do zintegrowania z oprogramowaniem mojego sklepu i wygląda to tak, ze ściąga mi zamówienia ze sklepu, widzę ile paczek jest do nadania. Zasilam sobie virtualny portfel tam, wybieram paczkę jakiej potrzebuję opłacam z tego virtualnego portfela i tadam, cała filozofia :)
no avatar
User

SalamonK

106

28 mar 2015, o 18:04

Postautor: SalamonK » 30 paź 2017, o 09:01

mi się podoba u nich bardzo to że jest wybór między dhlem a inpostem, a i tu wybór między kurierem a paczkomatem, co najczęściej u mnie wybierają. DHL teraz wprowadził tą opcję kurier wieczorem, więc pewnie i to będzie uwzględnione. Dwie najlepsze opcje dostawy, zwłaszcza na allegro.
no avatar
User

Marcelus

107

Postautor: Marcelus » 30 paź 2017, o 09:58

To prawda. Z takich pozytywów które niestety nie są jeszcze standardem wsród brokerów to oznaczyłbym na pewno szybki zwrot pobrań. O dziwo, przynajmniej dla mnie jest to dość często wybierana opcja dostawy i zwrot takich kosztów w rozsądnym czasie u mnie przy towarze wartościowym ma duże znaczenie.
no avatar
User

milena_w

131

3 lis 2016, o 11:21

Postautor: milena_w » 8 lis 2017, o 21:53

Nie myślałeś o tym, żeby dostarczać paczki nieco inaczej? Zobacz https://bliskapaczka.pl/ , nadajesz paczkę, a klient sobie sam decyduje gdzie chce odebrać. Wrzuca sobie mapkę i wybiera, nawet na fonie to działa. U mnie to się sprawdza naprawdę nieźle
PoprzedniaNastępna