Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

TadekNiejadek

77

7 mar 2015, o 21:20

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: TadekNiejadek » 21 kwie 2017, o 08:04

wg mnie idealne. nie miałem żadnych problemów, i tak bym korzystał z inpostu i tak, a skoro mogę go mieć taniej niż normalnie to chyba tylko jakaś wyitnie dziwna jednostka by nie skorzystałą :P
no avatar
User

SalamonK

80

28 mar 2015, o 18:04

Postautor: SalamonK » 21 kwie 2017, o 08:52

to esprzedaż to ogarnia, warto zwrócić uwagę. jedna z porządniejszych firm na rynku jeśli chodzi o oprogramowania dla sklepów i o dziwo nie trzepią dużej kasy na abonamentach a chyba powinni zacząć jeśli być obiektywnym. chociaz że mam u nich opro to chyba trzeba trochę ponarzekać, żeby naprawdę nie wzrosły opłaty jak się połaszą na same komplementy :P
no avatar
User

TadekNiejadek

77

7 mar 2015, o 21:20

Postautor: TadekNiejadek » 21 kwie 2017, o 09:23

hah, też mi przesżło przez myśl że ze wzrostem popularności wzrośnie cena ale nie, a długo już z nimi jestem więc jest ok
no avatar
User

Apaczka.pl

20

28 kwie 2017, o 03:36

Postautor: Apaczka.pl » 28 kwie 2017, o 04:12

Jeżeli wysyłamy dużo paczek, przesyłek kurierskich, to jak najbardziej warto skorzystać także z dodatkowego oprogramowanie mającego na celu poprawę logistyki i tym samym będziemy mieli pewność iż paczki które wysyłamy do klientów trafiają na czas. Warto sięgnąć po więcej informacji na www.Apaczka.pl
no avatar
User

bizon

224

14 paź 2015, o 14:59

Postautor: bizon » 20 cze 2017, o 05:47

Myślę, że śmiało możesz zajrzeć na stronę https://globport.com/pl/. To europejski broker kurierski - mają bardzo dobre ceny, a paczki można wysyłać na terytorium całej Unii Europejskiej. Ich oferta na pewno przypadnie Ci do gustu.
no avatar
User

nierra

65

18 maja 2016, o 14:57

Postautor: nierra » 3 lip 2017, o 19:37

U nas w firmie korzystamy z DHL ze względu na tanie przesyłki międzynarodowe . Bardzo często mamy klientów z Wielkiej Brytanii czy Niemiec, więc tutaj jest też istotny czas dostawy. Trwa on na ogół od 2-4 dni
Awatar użytkownika
User

paulsmith

5

30 cze 2017, o 20:51

Postautor: paulsmith » 4 lip 2017, o 17:10

Ja bym na Twoim miejscu popytał znajomych. Często jest tak, że nie ma lepszego źródła wiedzy...
Mówią, że miłość jest ślepa, ale to powiedzenie głupców. Czasami widzi zbyt dużo
no avatar
User

Dachowek

55

20 kwie 2016, o 16:05

Postautor: Dachowek » 22 sie 2017, o 08:22

A jeżeli chodzi o przesyłki za granicę to najlepiej nadawać paczki przez stronę euro-paka.pl Wiadomo, że koszt przesyłki zależy zależy od gabarytów paczki, a tam można własnie sobie porównać ceny u różnych przewoźników.
no avatar
User

DeltaKurier.pl

25

24 sie 2017, o 05:31

Postautor: DeltaKurier.pl » 24 sie 2017, o 06:02

W kwestii dobrej firmy kurierskiej do firmy, polecam zwrócić uwagę również na DeltaKurier.pl mamy duże doświadczenie w branży i każda przesyłkę dostarczymy bezpiecznie, na czas do odbiorcy.
Awatar użytkownika
User

Janca

5

23 sie 2017, o 18:48

Postautor: Janca » 25 sie 2017, o 19:56

Według mnie w takich tematach warto popytać znajomych. Nie ma lepszego źródła wiedzy...
Nie jest tchórzostwem poznać się na tym, co głupie. Ani nie jest głupie poznać się na tchórzostwie.
PoprzedniaNastępna