Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: Przesylanie_pl » 10 mar 2016, o 09:09

Warto też porównać ceny przesyłek danych firm kurierskich,to,ze da na firma ma oddziały w Polsce,nie znaczy że będzie należała do tanich,pamiętajmy o tym. Zaglądaliście już na Przesylanie.pl ?
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: SalamonK » 23 mar 2016, o 19:08

przesyłanie, sendego - obie usługi lepiej wypadają niż na stronce docelowego kuriera jak dhl. nie wiem na czym to polega, że da się zbić cenę zamiast podwyższać (bo jest pośrednik jakby nie było) ale nie obchodzi mnie mechanizm dopóki wszystko działa jak w zegarku, a tak tutaj to wygląda. zresztą tak jak tu się pastwimy wszyscy to powtórzę LEPSZE TO NIŻ PP i pani w okienku.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: Marcelus » 24 mar 2016, o 08:06

mi się wręcz wydaje, że te z oddziałami polskimi i właściwie jeszcze inaczej - ogólnie polskie - oznacza droższe, a przecież odpada wysyłka opłaty celne itd to zadziwiające że nie umiemy zaproponować jako naród nam samym lepszych warunków sprzedaży. dobrze, że chcociaż w tej branży od strony kupującego można zaoszczędzić na tego typu ofertach przesyłek czy oprogramowaina do sklepu
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: Przesylanie_pl » 29 mar 2016, o 12:01

Tak jak pisałem powyżej,my również zajmujemy się przesyłkami kurierskimi i możemy zaoferować naprawdę konkurencyjne ceny oraz szybką,bezpieczną przesyłkę. W razie pytań cały czas jesteśmy do dyspozycji na forum :)
no avatar
User

prolo

Posty

5

Rejestracja

20 mar 2016, o 18:04

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: prolo » 2 kwie 2016, o 11:41

Z tego co wiem dość dużą popularnością cieszy się firma DPD
no avatar
User

Speedpack_com.pl

Posty

95

Rejestracja

17 lut 2016, o 14:56

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: Speedpack_com.pl » 5 kwie 2016, o 10:15

Warto zwrócić uwagę także na pozostałe firmy kurierskie i wybrać tą opcję która faktycznie bezie dla nas odpowiednia,również pod względem cenowym,,zapraszamy na SpeedPack.com.pl
no avatar
User

Pharmacy

Posty

161

Rejestracja

2 mar 2016, o 12:34

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: Pharmacy » 2 sie 2016, o 17:33

A jakiego kuriera polecacie do zagranicznych przesyłek, głównie tutaj chodzi o Niemcy. Jaki kurier? Jaka firma? Znalazłem tę http://www.eurohermes.eu ale nigdy o niej nie słyszałem. Korzystaliście i polecacie?
no avatar
User

Speedpack_com.pl

Posty

95

Rejestracja

17 lut 2016, o 14:56

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: Speedpack_com.pl » 9 sie 2016, o 09:35

Wszystkie odpowiedzi łącznie z cennikiem znajdziesz na Speedpack.com.pl wystarczy zerknąć,to dotyczy również wysyłek za granicę.
no avatar
User

Marcebina

Posty

33

Rejestracja

2 sie 2016, o 17:20

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: Marcebina » 29 sie 2016, o 21:43

Wzięłabym pod uwagę DHl, tu masz warunki wysyłania u nich przesyłek http://www.dhlparcel.pl/content/dhl_par ... nd/pl.html Jak wysyłacie coś za granicę, to tym bardziej się opłaca właśnie u nich, bo w naszym kraju są chyba liderem w wysyłkach zagranicznych.
no avatar
User

Eurotransportni.com

Posty

13

Rejestracja

31 sie 2016, o 11:27

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: Eurotransportni.com » 31 sie 2016, o 12:05

Jeżeli szukasz dobrego i godnego zaufania kuriera,również do przewozu towaru za granicę,to polecam sprawdzić na www.Eurotransportni.com w razie pytań służymy pomocą na forum.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.134s | 14 Queries | GZIP : Off ]