Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Czyli biznes w sieci internetowej.
Awatar użytkownika
User

michao

Posty

15

Rejestracja

18 lis 2015, o 09:24

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: michao » 18 lis 2015, o 11:36

ja mogę polecić siódemkę, od wielu lat z ich usług korzystaliśmy można zawsze coś ponegocjować ze stolicą. Na pewno dobre jest też TNT ale bardziej do przesyłki dokumentów i małych rzeczy bo firma dość droga w obsłudze :) a czy ktoś z was korzystał może z tych agregatów kurierskich? cenowo wygląda to spoko ale jak jest w praktyce?
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: Przesylanie_pl » 2 lut 2016, o 13:26

Akurat jeżeli chodzi o przesyłki kurierskie,to właśnie tym zajmujemy się na co dzień,warto zerknąć na Przesylanie.pl w razie pytań służymy pomocą:)
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: OndajOn » 11 lut 2016, o 16:42

A zobacz sobie PickPack, mają dość konkurencyjne ceny. Może akurat taka forma się dobrze w Twoim przypadku sprawdzi
no avatar
User

Speedpack_com.pl

Posty

95

Rejestracja

17 lut 2016, o 14:56

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: Speedpack_com.pl » 17 lut 2016, o 15:07

Skoro mowa o dobrym,szybkim i bezpiecznym kurierze,to polecam zerknąć na naszą stronę Speedpack,w razie pytań chętnie odpowiemy na forum :)
no avatar
User

WaldekR

Posty

44

Rejestracja

22 kwie 2015, o 06:25

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: WaldekR » 23 lut 2016, o 07:57

Często wysyłamy przesyłki krajowe i międzynarodowe z naszego sklepu internetowego więc zależy nam na szybkim czasie dostarczenia oraz niskiej cenie. Znaleźliśmy to w Delta City więc zostaliśmy przy tej firmie kurierskiej. Na terenie Warszawy ceny zaczynają się już od 15zł, a przy tym cenią sobie wysoką jakość obsługi. Nie mam zastrzeżeń.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: Marcelus » 23 lut 2016, o 09:15

Dla mnie siódemka to koszmar stulecia był (przebił ich tylko kex) i w życiu ponownej współpracy, choć z tego co wiem teraz już się z kimś połączyli i może poszła jakość w górę.
Mam zintegrowane oprogramowanie z wysyłkami z sendego.pl i już nie zamierzam zmieniać, z gabarytami nie robią problemów, z cenami z kolei ja nie mam problemów, także można sprawdzić.
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: Przesylanie_pl » 24 lut 2016, o 08:30

Skoro zawiodłeś się akurat na tej firmie,to polecam zerknąć na Przesylanie.pl zresztą w razie pytań zawsze służymy swoją radą i pomocą na forum.
no avatar
User

kietar

Posty

4

Rejestracja

26 lut 2016, o 13:41

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: kietar » 1 mar 2016, o 12:43

DHL ma mnóstwo oddziałów w całej Polsce
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: TadekNiejadek » 1 mar 2016, o 12:45

w takim razie ja sprawdzę obie polecane i przesyłanie i sendego (oni chyba właśnie z DHL współpracują), bo poczta dzisiaj pojechała ostro po całości, taka podwyżka tłumaczona tym, że konkurencja rośnie :shock: :lol: teraz to na pewno im klientów przybędzie :lol: nie ma to jak państwowa firma, one wszystkie są chyba zarządzane przez imbecyli niezależnie od opcji politycznej miłościwie nam panującej :lol:
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Jaki kurier do wysyłki towaru w firmie?

Postautor: Marcelus » 9 mar 2016, o 07:38

nikt za nimi płakać nie będzie :P własnie choćby sendego jest w stanie obniżać ceny i proponować nadgabaryt bo wiadomo że konkurencja, a ci zamiast polepszać warunki to zaostrzają. Logika :D
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.140s | 14 Queries | GZIP : Off ]