Jaka forma reklamy dla sklepu?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Thief

Posty

73

Rejestracja

29 lip 2013, o 12:16

Re: Jaka forma reklamy dla sklepu?

Postautor: Thief » 2 sie 2013, o 11:01

Ja bym zastanowił się nad chyba zanikającą powoli dzisiaj formą reklamy, która kojarzy mi się z dobrym smakiem i elegancją. Mam na myśli wizytówki. Kiedyś to było bardzo popularne. Po spotkaniu dwie osoby wymieniały się wizytówkami ze sobą. Ja sam staram się u siebie ten zwyczaj podtrzymywać. Z doświadczenia też powiem, że lepiej zlecić komuś projektowanie i drukowanie wizytówek. Jest to wygodniejsze i efektywniejsze ;)
no avatar
User

pawel30

Posty

184

Rejestracja

22 lip 2013, o 17:32

Re: Jaka forma reklamy dla sklepu?

Postautor: pawel30 » 27 sie 2013, o 15:12

Wizytówki dobre ale nie dla sklepu internetowego, tutaj to dobre SEO, social media + plus umiejętny Marketing szeptany.
http://www.reflect.pl/katalog_odziez.html]nadruk na koszulkach nadruk reklamowy na odzieży dla twojej firmy oraz produkcja odzieży firmowej.
Awatar użytkownika
User

vanessa

Posty

4

Rejestracja

28 sie 2013, o 13:11

Lokalizacja

Kraków

Re: Jaka forma reklamy dla sklepu?

Postautor: vanessa » 28 sie 2013, o 17:27

Moim zdaniem najważniejsza jest dobra współpraca z Agencją Reklamy. Jak rozpoczynałam swoją przygodę z własną firmą to moim pierwszym krokiem było udanie się do AGENCJI REKLAMOWEJ!
"Nic tak nie zatruwa powietrza jak rozkładająca się przyjaźń."
no avatar
User

sprzedamopla

Posty

1

Rejestracja

29 sie 2013, o 14:44

Re: Jaka forma reklamy dla sklepu?

Postautor: sprzedamopla » 29 sie 2013, o 14:47

Pomyśl o reklamie AdWords. To moze być bardzo opłacalne, jeśli zatrudnisz dobrego człowieka lub firmę do stworzenia kampanii :) Pozycjonowanie nie przyniosło efektów? Poszukaj rzetelnej firmy, a efekty będą. Ale pamiętaj, że nie ceną usług należy się kierować.
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Jaka forma reklamy dla sklepu?

Postautor: krzysztofol » 30 sie 2013, o 07:13

A ja podpowiem coś z innej beczki ;) Może warto byłoby nakleić na szyby takie naklejki? :) Moim zdaniem fajna forma promocji ;) I co najważniejsze - niedroga.
no avatar
User

gwiazdkaznieba

Posty

72

Rejestracja

18 maja 2013, o 20:41

Re: Jaka forma reklamy dla sklepu?

Postautor: gwiazdkaznieba » 17 paź 2013, o 10:23

moim zdaniem zdecydowanie przy reklamowaniu sprawdzi się taki marketing szeptany oferta jest za każdym razem przygotowywana indywidualnie, więc kampanię można zrobić na mniejszą lub na większą skalę, a podejrzewam, że ta promocja spełni oczekiwania każdej firmy
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.100s | 12 Queries | GZIP : Off ]