Jaka forma reklamy dla sklepu?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Renata Tyczyńska

Posty

19

Rejestracja

9 maja 2013, o 09:13

Jaka forma reklamy dla sklepu?

Postautor: Renata Tyczyńska » 7 cze 2013, o 10:40

Witam, szukam alternatywnych metod reklamy, które mogłyby podnieść sprzedaż. Mam sklep internetowy z galanterią męską (koszule, krawaty, muchy, paski, spinki itp). Inwestowałam w pozycjonowanie i na dwóch serwisach zakupowych miałam banery reklamowe. Za bardzo efektu obie formy nie dały. w internecie jest mnóstwo firm, które zajmują się promocją, dlatego nie wiem, co w moim przypadku może dać zadowalający efekt. Proszę o komentarze.
no avatar
User

Mateusz S

Posty

20

Rejestracja

9 maja 2013, o 09:10

Re: Jaka forma reklamy dla sklepu?

Postautor: Mateusz S » 7 cze 2013, o 12:45

Czasem zdarza się, że działania promocyjne jak np. pozycjonowanie jest dobrze przeprowadzone, tylko np, strona jest źle skonstruowana, albo jest niefunkcjonalna. Zobacz najpierw od takich technicznych rzeczy. Czy funkcje zakupowe są wygodne, czy nie ma problemu z zalogowaniem, platnościami itp
no avatar
User

MarlonBrando

Posty

22

Rejestracja

9 maja 2013, o 21:24

Re: Jaka forma reklamy dla sklepu?

Postautor: MarlonBrando » 8 cze 2013, o 08:47

W większości kolega ma racje. Najpierw musisz sprawdzić techniczne aspekty, dopiero później, zastanowić się nad reklamą. Jeśli chodzi o nią to może bodypainting? Możesz sobie poczytać o bodypaintingu . Polega na malowaniu ciał na określone barwy, kreacje, które mają na celu przykucie uwagi potencjalnego klienta.
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Jaka forma reklamy dla sklepu?

Postautor: lattemacchiato » 10 cze 2013, o 10:12

Bardzo ciekawy pomysł. Lubie takie alternatywne, ambientowe wydarzenia promocyjne.
no avatar
User

Renata Tyczyńska

Posty

19

Rejestracja

9 maja 2013, o 09:13

Re: Jaka forma reklamy dla sklepu?

Postautor: Renata Tyczyńska » 11 cze 2013, o 11:32

MarlonBrando pisze:Możesz sobie poczytać o bodypaintingu . Polega na malowaniu ciał na określone barwy, kreacje, które mają na celu przykucie uwagi potencjalnego klienta.



myślisz, że to może się w moim przypadku sprawdzić? Cos nie jestem przekonana do pomysłu?
no avatar
User

MarlonBrando

Posty

22

Rejestracja

9 maja 2013, o 21:24

Re: Jaka forma reklamy dla sklepu?

Postautor: MarlonBrando » 12 cze 2013, o 07:46

Zrobisz jak chcesz. Ze swojej strony powiem Ci, że większe firmy wystawiają się tak na targach, eventach. Widać, mają w tym jakiś cel. w twoim przypadku można pomalować modelkę w “garnitur” ozdobić logiem twojej marki i wybrać się choćby do galerii, do centrum pochodzić. Cały sens jest taki, aby ludzie postronni fotografowali wasz projekt. dzięki temu trafisz do większego grona odbiorców. w każdym razie chciałaś alternatywna formę to masz ;)
no avatar
User

Renata Tyczyńska

Posty

19

Rejestracja

9 maja 2013, o 09:13

Re: Jaka forma reklamy dla sklepu?

Postautor: Renata Tyczyńska » 13 cze 2013, o 10:15

No muszę powiedzieć, że po głębszych przemyśleniach pomysł wygląda ok. dzięki za info, jeszcze dokladnie przeanalizujemy, być może skorzystamy.
Awatar użytkownika
User

amanda77

Posty

2

Rejestracja

5 cze 2013, o 08:08

Re: Jaka forma reklamy dla sklepu?

Postautor: amanda77 » 15 cze 2013, o 14:59

Bodypainting to ciekawy pomysł, ja bym na niego nie wpadła. Ale warto też zastanowić się dlaczego twoje wcześniejsze działania nie przyniosły efektu. Być może drobna zmiana strategii wystarczy i klienci zaczną napływać?
no avatar
User

juzef

Posty

6

Rejestracja

17 cze 2013, o 20:40

Re: Jaka forma reklamy dla sklepu?

Postautor: juzef » 17 cze 2013, o 21:11

Ulotki do mieszkańców, to coś najlepszego :) Nie ma nic skuteczniejszego.
Pozdrawiam forumowiczów i zapraszam kliknąć tutaj aby poczytać co nieco o bankach :)
no avatar
User

MarlonBrando

Posty

22

Rejestracja

9 maja 2013, o 21:24

Re: Jaka forma reklamy dla sklepu?

Postautor: MarlonBrando » 19 cze 2013, o 08:59

juzef pisze:Ulotki do mieszkańców, to coś najlepszego :) Nie ma nic skuteczniejszego.


juzef ulotki jak nazwa wskazuje są "ulotne". Rozdasz ulotkę, która po 10 metrach zostanie wyrzucona, jak dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.212s | 12 Queries | GZIP : Off ]