Jak skutecznie zarządzać firmowymi samochodami?

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Jak skutecznie zarządzać firmowymi samochodami?

Postautor: EmilCh » 13 wrz 2018, o 06:31

Również jestem podobnego zdania co osoba wyżej. Jeżeli chcesz zwiększyć zyski i jednocześnie być konkurencją dla firm z najbliższej konkurencji to taki system przyniesie wiele korzyści nie tylko dla Ciebie ale również klientów. Ja pracuję w logistyce już od kilkunastu lat i rzeczywiście odkąd wprowadziliśmy Flotman to cała kontrola oraz wygoda zarządzania jest dużo lepsza. Generuje automatyczne raporty, do tego nie ma problemów z łącznością. Podsumowując spełnia oczekiwania i obietnice firmy, także polecam go dokładniej sprawdzić.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Jak skutecznie zarządzać firmowymi samochodami?

Postautor: Konek » 3 paź 2018, o 15:12

I ja się pozytywnie wypowiem na temat tego rozwiązania, bo rzeczywiście patrząc na ilość obowiązków oraz prac jakie trzeba włożyć w realizację i obsługę logistyki warto wspierać się pewnymi rozwiązaniami które przynoszą realne zyski i możliwości. A kontrola nad przewozami, ewentualnymi próbami kradzieży, czy też ilości paliwa w samochodzie jest bardzo ważne
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.151s | 12 Queries | GZIP : Off ]