Jak skutecznie zarządzać firmowymi samochodami?

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Jak skutecznie zarządzać firmowymi samochodami?

Postautor: RafałSek » 9 sie 2018, o 21:49

Cześć,
Chciałem zapytać Was, czy są tutaj osoby prowadzące firmę transportową bądź odpowiedzialną za logistykę w firmie? Ponieważ chciałem się doradzić jaki system do monitoringu GPS warto wybrać w takim przypadku, który przede wszystkim nie będzie zrywał połączenia i nie zawieszał się (a już z takiego niestety przyszło mi korzystać). Mam nadzieję, że tutaj w końcu znajdę odpowiednią pomoc :)
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Jak skutecznie zarządzać firmowymi samochodami?

Postautor: Adamus » 12 sie 2018, o 23:27

Oczywiście są takie rozwiązania, jednak musisz naprawdę uważać zanim się zdecydujesz na wybór bo niska cena to często więcej problemów z łącznością, lokalizacją itd. a później poszukiwania trzeba rozpoczynać niestety od nowa ...
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Jak skutecznie zarządzać firmowymi samochodami?

Postautor: MaciejK » 18 sie 2018, o 23:25

Według mnie powinieneś postawić na system Flotman z którego korzystamy i akurat pod względem jakości działania, zakresu dodatkowych opcji oraz łączności spełnia wszystkie nasze wymagania. Tutaj wyróżniają się pełnym profesjonalizmem proponowanych rozwiązań również jeżeli będziecie chcieli wprowadzić kontrolę ilości zużywanego paliwa, czy przewożonych ładunków. Jednak najpierw w wolnej chwili sprawdźcie dokładne opisy na ich stronie internetowej :)
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Jak skutecznie zarządzać firmowymi samochodami?

Postautor: EmilCh » 13 wrz 2018, o 06:31

Również jestem podobnego zdania co osoba wyżej. Jeżeli chcesz zwiększyć zyski i jednocześnie być konkurencją dla firm z najbliższej konkurencji to taki system przyniesie wiele korzyści nie tylko dla Ciebie ale również klientów. Ja pracuję w logistyce już od kilkunastu lat i rzeczywiście odkąd wprowadziliśmy Flotman to cała kontrola oraz wygoda zarządzania jest dużo lepsza. Generuje automatyczne raporty, do tego nie ma problemów z łącznością. Podsumowując spełnia oczekiwania i obietnice firmy, także polecam go dokładniej sprawdzić.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Jak skutecznie zarządzać firmowymi samochodami?

Postautor: Konek » 3 paź 2018, o 15:12

I ja się pozytywnie wypowiem na temat tego rozwiązania, bo rzeczywiście patrząc na ilość obowiązków oraz prac jakie trzeba włożyć w realizację i obsługę logistyki warto wspierać się pewnymi rozwiązaniami które przynoszą realne zyski i możliwości. A kontrola nad przewozami, ewentualnymi próbami kradzieży, czy też ilości paliwa w samochodzie jest bardzo ważne
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.092s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron