Inwestycja w kruszce

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Inwestycja w kruszce

Postautor: januszl » 27 lip 2014, o 19:07

Oj, przecież nie musisz bezpośrednio kupować złota. Ale należy zrobić to przez odpowiednią firmę, a zysk taki że :lol: i pewny jak w szwajcarskim banku [ i na nim też oparty] a inwestycja już od 25 zł w zwyż. [ zapisy max 2 osoby z rodziny i czekanie minimum 3 dni]
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

lasuch5

Posty

3

Rejestracja

24 lip 2014, o 11:18

Re: Inwestycja w kruszce

Postautor: lasuch5 » 10 sie 2014, o 09:30

Moim zdaniem inwestycja w złoto jest pewniejsza niż lokaty, nawet te ze stałym oprocentowaniem. Ja od dłuższego czasu myślę o zakupie kilku sztabek w Mennicy Polskiej. Widziałem ich ofertę jakiś czas temu na http://www.mennicastaropolska.pl/ i z tego co dzisiaj sprawdzałem wynika, że kurs złota wcale nie spada.
Maks w co u nich inwestujesz? Wybierasz sztabki czy monety też? Ja jestem początkujący i nie bardzo wiem co wybrać. Skłaniam się bardziej ku sztabkom ale nie wiem czy słusznie. Będę wdzięczny za rady.
no avatar
User

animka87

Posty

182

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Inwestycja w kruszce

Postautor: animka87 » 28 lut 2015, o 08:18

bardzo fajna ta mennica :) ja ostatnio widziałam na Kazimierzu fajne monety ale tam ceny juz zawrotne np za króla Kazimierza III za 2000 zł no wiadomo drogo ale to inwestycja :) ja ostatnio szukam guldenów i póki co znalazłam tylko tutaj http://www.coinart.pl/ za 1080 zł :) co myślicie o takiej ofercie?
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Inwestycja w kruszce

Postautor: Konek » 12 kwie 2022, o 07:57

Zdecydowanie warto skutecznie ulokować swoje oszczędności i zastanowić się nad zakupem fizycznego złota i srebra które na pewno nie będą traciły na wartości patrząc z perspektywy lat. Dlatego tutaj zdecydowanie mogę także polecić do sprawdzenia sklep mennicaskarbowa Posiadają oni jednak najlepszą ofertę, ceny są bardzo korzystne, dodatkowo mamy pewność co do oryginalności i też są praktycznie dostępne od ręki co też wyróżnia ich na tle konkurencji.
no avatar
User

Mennica Skarbowa

Posty

59

Rejestracja

13 lip 2021, o 07:26

Re: Inwestycja w kruszce

Postautor: Mennica Skarbowa » 12 maja 2022, o 13:27

W mojej opinii jeżeli jesteście na etapie wyboru konkretnego miejsca w którym będziecie mogli kupować metale szlachetne złote i srebrne sztabki oraz monety to mogę zdecydowanie polecić Mennice Skarbową w której będziecie mogli skutecznie oszczedzać i jednocześnie bezpiecznie lokować oszczędności na długi termin. Ja staram się zabezpieczyć niepewną przyszłość, no i też tą problematyczną inflację. Pozdrawiam!
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Re: Inwestycja w kruszce

Postautor: karla » 23 cze 2022, o 09:56

Dobry pomysł, jak ktoś ma kasę to może zainwestować w takie rzeczy, ja za to odkładam w ppk bo wiem że te zgromadzone środki mogę mi też posłużyć np jako wkład własny na mieszkanie a więc to też dobra inwestycja na przyszłość
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1592

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Inwestycja w kruszce

Postautor: krystynaaa » 11 lip 2022, o 12:19

A może warto postawić jednak na https://www.wealthseed.eu/ ? Dla mnie jest to jednak najlepsza platforma jeśli chodzi o inwestycję, dodatkowo ma sporo możliwości co jest też wielkim plusem
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Inwestycja w kruszce

Postautor: Edward6 » 15 sie 2022, o 16:08

Witam najlepiej teraz w dobie kryzysu związanego z Covid Korona 19 to zająć się internetem, programowaniem, reklamą, programami partnerskimi. W tej kwestii mogę Ci polecić dobrych programistów www.cba.pl z ponad 24 letnim doświadczeniem. Zrealizowali ponad 10 zleceń. Są fair place, są terminowi oraz są tani i solidni i dokładni. Sprawdź koniecznie www.cba.pl hosting stron, serwery, domeny, strony internetowe.
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Inwestycja w kruszce

Postautor: Edward6 » 15 sie 2022, o 16:13

Zrealizowali setki zleceń ktoś zmienia chyba co piszę.
no avatar
User

malgorzata80

Posty

441

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Inwestycja w kruszce

Postautor: malgorzata80 » 21 sie 2022, o 10:16

Też uważam, że to dobry wybór na inwestycję. Pamiętajcie jednak o tym, aby korzystać tylko i wyłącznie ze sprawdzonych ofert. Ja na waszym miejscu zapoznałabym się ze stroną: https://mennica-krakowska.pl/7-zlote-monety Jeżeli chodzi o złote monety, to naprawdę jest w czym wybierać.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.112s | 14 Queries | GZIP : Off ]