Inwestycja w kruszce

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Inwestycja w kruszce

Postautor: lattemacchiato » 10 cze 2013, o 10:25

Różnie bywa- przykład tegoroczne załamanie wartości złota.
no avatar
User

kropla

Posty

3

Rejestracja

12 cze 2013, o 19:38

Re: Inwestycja w kruszce

Postautor: kropla » 12 cze 2013, o 19:44

Zaczęłam inwestować z Pay Trade, dzięki temu Klubowi Biznesowemu mogę też kupować złoto w atrakcyjnych cenach. Polecam zajrzeć na http://www.paytrade.eu/
no avatar
User

vicka

Posty

89

Rejestracja

3 maja 2013, o 10:40

Re: Inwestycja w kruszce

Postautor: vicka » 14 cze 2013, o 23:41

Faktycznie w Pay Trade Klubowicze moją dostęp do atrakcyjnych cen złota. Mogą zakupować złoto w Mennicy Śląskiej oraz Mennicy Wrocławskiej. Dojdzie jeszcze wkrótce zagraniczna mennica, więc oferta będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. Warto śledzić ich stronę http://www.paytrade.eu/ oraz na spotkaniach otwartych oraz na Webinarach biznesowych w internecie lub na ekskluzywnych jednodniowych szkoleniach Golden Day
no avatar
User

klar

Posty

223

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Inwestycja w kruszce

Postautor: klar » 18 lip 2013, o 09:57

W dalszym ciągu można teraz robić dobre inwestycje, zobaczcie - http://hale.jartom.com/nieruchomosci/No ... -2231adnzs Kruszce? A kto wam da gwarancję? W nieruchomości trzeba włożyć dużą kasę, ale macie też gwarancję przyzwoitego efektu.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

honorka321

Posty

5

Rejestracja

23 lip 2013, o 14:42

Re: Inwestycja w kruszce

Postautor: honorka321 » 23 lip 2013, o 14:54

Jak złoto stoi? Chyba bessa, co?
Oprocentowanie lokat bankowych - tutaj je sprawdzisz jeśli szukasz lokaty
no avatar
User

Tynnex22

Posty

4

Rejestracja

14 wrz 2013, o 08:36

Re: Inwestycja w kruszce

Postautor: Tynnex22 » 14 wrz 2013, o 08:43

Teraz złoto stoi ok. 4 213,46 za uncję, myślę, że to nadal dobra cena. Ja kiedyś sprzedawałem złote rzeczy w tym skupie - https://mennicakrajowa.pl/zloto.html w sensie, że przetapiałem biżuterię i dopiero sprzedawałem.
no avatar
User

Kosytorz

Posty

5

Rejestracja

19 wrz 2013, o 17:21

Re: Inwestycja w kruszce

Postautor: Kosytorz » 19 wrz 2013, o 17:33

nikt mnie nie przekona, że inwestycja w złoto jest opłacalna, nigdy bym nie zaryzykował swoich pieniędzy, a nie należę do najostrożniejszych ludzi.
Obrazek
no avatar
User

Anusza8

Posty

3

Rejestracja

8 paź 2013, o 06:49

Re: Inwestycja w kruszce

Postautor: Anusza8 » 8 paź 2013, o 09:11

A co jest pewniejszego od złota? Szukają go już od wieków i raczej mało prawdopodobne by pojawiło się nowe źródło, które będzie na tyle duże by ceny spadły. A z diamentami tak właśnie się stało (nowe pokłady w Rosji).
Największe Centrum Spa Bielsko Biała - sprawdź, Elitarne dodatki łazienkowe i wieszaki i Praca Niemcy opieka nad osobami starszymi - pewne oferty.
no avatar
User

nosleep

Posty

92

Rejestracja

27 sty 2014, o 12:22

Re: Inwestycja w kruszce

Postautor: nosleep » 27 sty 2014, o 13:19

Kosytorz pisze:nikt mnie nie przekona, że inwestycja w złoto jest opłacalna, nigdy bym nie zaryzykował swoich pieniędzy, a nie należę do najostrożniejszych ludzi.


Taki uparty jesteś? To Twoja decyzja nikt nie będzie Cię namawiał do członkostawa w Klubie Pay Trade. A możesz chociaż uzasadnić dlaczego?
Ja jestem członkiem ich klubu od paru lat i nie narzekam, wręcz przeciwnie. Wszystko jest tak jak być mialo. Jasna umowa i jasne warunki..
SzybkiGrosz.pl - najlepsze pożyczki bez BIK
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Inwestycja w kruszce

Postautor: kasiazosia » 12 lut 2014, o 13:20

Słyszałam wczoraj w radiu, że obecnie opłaca się w bursztyn inwestować, ale że jest to dość ryzykowne, bo ceny bardzo szybko się zmieniają.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.109s | 12 Queries | GZIP : Off ]