Firma logistyczna - jest sens?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Kropka

Posty

3

Rejestracja

29 lip 2011, o 08:06

Re: Firma logistyczna - jest sens?

Postautor: Kropka » 29 lip 2011, o 19:08

No właśnie Andro tylko na jakim terenie będzie zapotrzebowanie? Może południowo-zachodnia Polska?

Dzięki Tomek za link, chyba rzeczywiście najlepiej liczyć na pomoc profesjonalistów... a ile wynosi prowizja firmy www.jartom.pl ? Generalnie wyznaję zasadę, że dla każdego jest we wszystkim miejsce - trzeba tylko odpowiednio zadziałać na rynek. Wolałbym jednak aby ten rynek był jak najmniejszy bo boję się dużej konkurencji :(
no avatar
User

Tomek

Posty

3

Rejestracja

29 lip 2011, o 15:21

Re: Firma logistyczna - jest sens?

Postautor: Tomek » 30 lip 2011, o 06:18

Prowizji nic nie płacisz bo jak można przeczytać na stronie jest ona pobierana od właścicieli nieruchomości a Ty jesteś klientem. Fajne jest też to, że można liczyć na kompleksową obsługę, doradztwo w zakresie wyboru i... pomoc w negocjacji czynszów. Dzięki temu można zaoszczędzić znaczne kwoty i to zupełnie za darmo. Masz rację co do tego działania na rynek, tylko bez odpowiedniego kapitału może nie być łatwo, konkurencja w całym kraju jest, jakby nie patrzeć, ogromna.
no avatar
User

Kropka

Posty

3

Rejestracja

29 lip 2011, o 08:06

Re: Firma logistyczna - jest sens?

Postautor: Kropka » 30 lip 2011, o 17:11

Super, dzięki Tomek za dokładne wyjaśnienie. Na stronie przeczytałem właśnie, że mogę liczyć na kompleksowa obsługę, doradztwo a nawet negocjację cen. Czyli wszystko co mówiłeś to prawda. W sieci też jest dużo o nich, z usług firmy http://www.jartom.pl korzystają nawet międzynarodowe firmy :o Oby takim szarakiem jak ja tez nie pogardzili. Jeszcze raz dzięki!!
no avatar
User

Tomek

Posty

3

Rejestracja

29 lip 2011, o 15:21

Re: Firma logistyczna - jest sens?

Postautor: Tomek » 30 lip 2011, o 21:00

Na pewno nie pogardzą, spokojna głowa. Nie po to zatrudniają kilkunastu specjalistów aby później ignorować klientów... Każdy klient jest ważny, każdy klient nakręca rynek i rozwój firmy.
no avatar
User

wuwuwu

Posty

3

Rejestracja

1 sie 2011, o 09:16

Re: Firma logistyczna - jest sens?

Postautor: wuwuwu » 1 sie 2011, o 09:18

Jartom ma na stronie www.oferty.biz.pl nową wyszukiwarkę. Obydwie są tak samo skuteczne, także polecam.
no avatar
User

qwerty123

Posty

7

Rejestracja

7 paź 2010, o 10:46

Re: Firma logistyczna - jest sens?

Postautor: qwerty123 » 26 sie 2011, o 13:04

zależy czy interesuje Cie ta branża
Biznes plan kluczem do sukcesu!
no avatar
User

Felicja

Posty

45

Rejestracja

20 sty 2012, o 19:42

Re: Firma logistyczna - jest sens?

Postautor: Felicja » 26 lut 2013, o 14:30

Jesli znasz się na rzeczy, jęsi interesuje Cię ta branża, jeśli masz jakiś innowacyjny pomysł - taki, który pozwoli ci zaistenieć na rynku to dlaczego nie? Wprawdzie firm zajmujących się logistyką jest sporo, ale jeżeli zaproponujesz coć=ś nowego, labo konkurencyjną ofertę, to znajdziesz klientów.
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Firma logistyczna - jest sens?

Postautor: lattemacchiato » 6 mar 2013, o 08:31

Wydaje mi się, że branża logistyczna w Polsce jest bardzo rozwinięta i konkurencja między firmami, które działają w jej obszarze jest spora. Istnieją firmy zajmujące się spedycją, które mają bardzo kompleksową ofertę. Oprócz transportu drogowego, są w stanie zaoferować klientowi ponadgabarytowy, lotniczy a nawet morski. Tak więc wydaje mi się, że rozpoczęcie działalności na takim rynku może być ciężkim kawałkiem chleba.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.093s | 14 Queries | GZIP : Off ]