Czy korzystacie z ubezpieczenia na życie

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

gwiazdkaznieba

Posty

72

Rejestracja

18 maja 2013, o 20:41

Re: Czy korzystacie z ubezpieczenia na życie

Postautor: gwiazdkaznieba » 2 paź 2013, o 10:42

ja nie mam takiego ubezpieczenie i jak na razie nie czuję takiej potrzeby
no avatar
User

rafx

Posty

1

Rejestracja

28 sty 2014, o 23:08

Re: Czy korzystacie z ubezpieczenia na życie

Postautor: rafx » 28 sty 2014, o 23:20

Ja już posiadam od kilku miesięcy wykupioną polisę. Jest to jedna polisa, ale dotyczy całej rodziny. Gdy byłem jeszcze sam to takie sprawy mnie nie interesowały, ale teraz mam rodzinę i czuję się bardziej odpowiedzialny. Trzeba się ubezpieczyć na różne nieprzewidziane zdarzenia w życiu. Dla mnie najważniejsza jest przede wszystkim kwestia ochrony w razie dłuższej niezdolności do pracy. Teraz zarabiam nieźle, ale różnie się może zdarzyć - trzeba być ubezpieczonym na wypadek choroby, która przerwała by karierę zawodową. Mam pakiet w ING i tam ubezpieczenie to nie tylko składki, ale także inwestycja, pomnażanie kapitału. Z resztą jest tam dużo opcji, mi akurat ofertę przygotowywał doradca ubezpieczeniowy http://www.ingzycie.pl/ubezpieczenie-na ... d-Papiorok tak więc uważam, iż mam wykupiony dobry pakiet ubezpieczenia na życie.
no avatar
User

Agnest

Posty

48

Rejestracja

17 sty 2014, o 11:16

Re: Czy korzystacie z ubezpieczenia na życie

Postautor: Agnest » 4 lut 2014, o 13:42

Też korzystam z ingżycie. Pana Jacka mogę polecić, bo osobiście miałam z nim kontakt
http://www.ingzycie.pl/ubezpieczenie-na ... -Olszewski
no avatar
User

Milena

Posty

6

Rejestracja

2 kwie 2014, o 07:38

Re: Czy korzystacie z ubezpieczenia na życie

Postautor: Milena » 2 kwie 2014, o 07:42

Korzystam z takiego ubezpieczenia ale w http://www.generalidirect.pl . Jestem zadowolona z ich oferty i dobrze wygląda nasza współpraca :)
no avatar
User

Domos

Posty

7

Rejestracja

19 mar 2014, o 13:04

Re: Czy korzystacie z ubezpieczenia na życie

Postautor: Domos » 2 kwie 2014, o 18:35

Ja korzystam, bo akurat do kredytu jest obowiązek ubezpieczenia na życie.
Awatar użytkownika
User

monika87

Posty

39

Rejestracja

19 lut 2014, o 08:58

Re: Czy korzystacie z ubezpieczenia na życie

Postautor: monika87 » 28 lip 2014, o 13:00

Tak korzystam od lat.
Awatar użytkownika
User

monika87

Posty

39

Rejestracja

19 lut 2014, o 08:58

Re: Czy korzystacie z ubezpieczenia na życie

Postautor: monika87 » 28 lip 2014, o 13:01

Domos pisze:Ja korzystam, bo akurat do kredytu jest obowiązek ubezpieczenia na życie.

tak? nigdy o tym nie słyszałam. Mam w planach wziąć kredyt, więc dobrze, że mam takowe ubezpieczenie.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Czy korzystacie z ubezpieczenia na życie

Postautor: oksana » 28 lip 2014, o 17:36

Tak, wydaje mi się to podstawą, zwłaszcza u osób lubiących takie sporty ekstremalne jak skoki ze spadochronem. Mój mąż to fanatyk takich rzeczy, dlatego prosiłam go o dodatkowe ubezpieczenie. Dla osób lubiących taką adrenalinę polecam ten artykuł http://businesstraveller.pl/wiadomosci/ ... ekscytacja
Awatar użytkownika
User

Bartek

Posty

30

Rejestracja

16 maja 2014, o 09:08

Re: Czy korzystacie z ubezpieczenia na życie

Postautor: Bartek » 30 lip 2014, o 13:47

A co w przypadku niewypłacenia odszkodowania? Jakie działania wówczas powinniśmy podjąć aby odzyskać nasze odszkodowanie? Pytam, bo sprawca wypadku samochodowego uchyla się od odpowiedzialności za wypadek... Myślałem już nawet by skorzystać z firmy, która w moim imieniu odzyska odszkodowanie po wypadku. Co o tym sądzicie?
no avatar
User

likksa

Posty

1

Rejestracja

7 lis 2014, o 15:26

Re: Czy korzystacie z ubezpieczenia na życie

Postautor: likksa » 7 lis 2014, o 15:28

Korzystam. Kiedyś o moje ubezpieczenie dbali moi rodzice, teraz robię to ja. Uświadomili mi, jak ważne to jest. Nie wyobrażam sobie nie ubezpieczyć siebie, mieszkania, samochodu itd. Składki wcale nie są wysokie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.082s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron