Crowdfunding panele akustyczne EHO - opinie

Dział dla poszukujących inwestorów dla swojego biznesu, jak i dla samych inwestorów chcących pomnożyć kapitał.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Crowdfunding panele akustyczne EHO - opinie

Postautor: RafałSek » 20 sie 2019, o 21:12

Rzeczywiście wygląda to dość obiecująco, bo sam produkt jest bardzo dobrze oceniany i nagradzany nagrodami m.in Red-dot Design award,IF design award oraz otrzymał nagrodę Polsce Must Have. Myślę, że taka inwestycja może się dość sprawnie zwrócić, dlatego temat do głębszej analizy w mojej opinii.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Crowdfunding panele akustyczne EHO - opinie

Postautor: Adamus » 25 sie 2019, o 09:59

Jeszcze na stronie FoundByMe - https://www.fundedbyme.com/pl/browse?st ... nding-date znajdziesz więcej informacji co do akcji prowadzonej przez firmę EHO SA. Mają ciekawie prowadzony projekt, mnóstwo nagród na koncie i do tego już klientów, więc przy większych pieniądzach rzeczywiście można to ciekawie przygotować i zarobić, jako inwestor jestem za!
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Crowdfunding panele akustyczne EHO - opinie

Postautor: Konek » 26 sie 2019, o 07:58

Ogromne dzięki za podpowiedzi! Przyznam, że trochę mi ten temat rozjaśniliście i będę dalej się dowiadywał. Tematu nie zamykam, bo może jeszcze jakieś fajne wskazówki się pojawią dla nas i dla innych osób które się tutaj pojawią :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.073s | 12 Queries | GZIP : Off ]