Crowdfunding panele akustyczne EHO - opinie

Dział dla poszukujących inwestorów dla swojego biznesu, jak i dla samych inwestorów chcących pomnożyć kapitał.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Crowdfunding panele akustyczne EHO - opinie

Postautor: Konek » 12 sie 2019, o 08:27

Cześć,
Co sądzicie bądź czy słyszeliście coś na temat paneli akustycznych od firmy EHO? Jeśli tak to jakie są Wasze opinie na ich temat, czy są tak skuteczne jak przedstawiają to na swojej stronie ponieważ niedługo zaczyna się akcja crowdfundingowa tej firmy i zastanawiam się czy warto w to zainwestować.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Crowdfunding panele akustyczne EHO - opinie

Postautor: EmilCh » 12 sie 2019, o 08:57

Interesujący temat i chętnie dowiedziałbym się trochę więcej na temat tego typu akcji crowdfundingowej. Jeszcze nigdy w taki projekt nie inwestowałem, natomiast w mojej opinii jest to opcja na którą warto zwrócić uwagę i ulokować swoje pieniądze jeśli zysk jest spory i do tego z szybkim zwrotem.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Crowdfunding panele akustyczne EHO - opinie

Postautor: MaciejK » 14 sie 2019, o 07:30

Z resztą sprawdź sobie na https://ehomuteboards.com/pl/ jak wyglądają ich produkty i oceń, czy w Twojej opinii to forma biznesowa na którą warto postawić bo też ważne jest dostrzeganie potencjału produktu. Na crowdfundingu rzeczywiście fajnie można zarobić, natomiast nie warto podejmować zbyt pochopnych decyzji.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Crowdfunding panele akustyczne EHO - opinie

Postautor: RafałSek » 20 sie 2019, o 21:12

Rzeczywiście wygląda to dość obiecująco, bo sam produkt jest bardzo dobrze oceniany i nagradzany nagrodami m.in Red-dot Design award,IF design award oraz otrzymał nagrodę Polsce Must Have. Myślę, że taka inwestycja może się dość sprawnie zwrócić, dlatego temat do głębszej analizy w mojej opinii.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Crowdfunding panele akustyczne EHO - opinie

Postautor: Adamus » 25 sie 2019, o 09:59

Jeszcze na stronie FoundByMe - https://www.fundedbyme.com/pl/browse?st ... nding-date znajdziesz więcej informacji co do akcji prowadzonej przez firmę EHO SA. Mają ciekawie prowadzony projekt, mnóstwo nagród na koncie i do tego już klientów, więc przy większych pieniądzach rzeczywiście można to ciekawie przygotować i zarobić, jako inwestor jestem za!
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Crowdfunding panele akustyczne EHO - opinie

Postautor: Konek » 26 sie 2019, o 07:58

Ogromne dzięki za podpowiedzi! Przyznam, że trochę mi ten temat rozjaśniliście i będę dalej się dowiadywał. Tematu nie zamykam, bo może jeszcze jakieś fajne wskazówki się pojawią dla nas i dla innych osób które się tutaj pojawią :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.377s | 15 Queries | GZIP : Off ]