Biznes w domu a spotkania z klientami

Czyli biznes w sieci internetowej.
Awatar użytkownika
User

MartaJa

Posty

152

Rejestracja

15 lut 2013, o 10:36

Biznes w domu a spotkania z klientami

Postautor: MartaJa » 22 mar 2014, o 16:23

Pytanie do osób, które mają doświadczenie w prowadzeniu biznesu internetowego z domowego zacisza: gdzie organizujecie spotkania z klientami (bo przecież w domu wypada tak średnio).
Czy na przykład macie bazę hoteli, gdzie możecie się zatrzymać, żeby spotkać się z klientem w wyznaczonym przez niego miejsca, albo tak jak tu: http://www.accorhotels.com/hotel-direct ... miasto.htm - spotkać się w hotelowej restauracji?
Powiedzcie jak to zorganizować, żeby zachować wizerunek w pełni profesjonalnej firmy.
no avatar
User

sewilla

Posty

2

Rejestracja

24 kwie 2015, o 16:38

Re: Biznes w domu a spotkania z klientami

Postautor: sewilla » 24 kwie 2015, o 16:44

Czasami nie ma wyjścia i takie spotkanie trzeba zorganizować w domu. I wtedy najważniejsze jest, żeby atmosfera była sprzyjająca czyli odpada bałagan i biegające dzieci. Ja dość często organizuję spotkania w domu- może nie takie poważne biznesowe ale jednak spotkania w sprawach służbowych. I jedna rzecz mnie denerwuje jako, że mam kuchnie otwartą na salon- pilnowanie, żeby naczynia były umyte. Dopóki miałam sprawną zmywarkę to problemu nie było. I muszę jak najszybciej zainwestować w nową. Z braku czasu szukałam w internecie i znalazłam tu http://www.mixmedia.pl/zmywarki idealne :) Reasumując- spotkania w domu tak ale w sprzyjających warunkach :)
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Biznes w domu a spotkania z klientami

Postautor: januszl » 26 kwie 2015, o 13:08

Macie tu pomysł na wyjątkowy biznes, tu też spotykasz się z klientami ale za jakie pieniądze - www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

Re: Biznes w domu a spotkania z klientami

Postautor: beata22 » 24 cze 2015, o 09:11

Mając biznes w domu wiele razy będziemy kontaktować się z klientami przez telefon. Warto pomyśleć o tanim operatorze np http://www.spikon.pl/telefonia-internetowa/ Na początku działalności przede wszystkim szuka się oszczędności gdzie się da.
no avatar
User

piotrek5467

Posty

152

Rejestracja

26 maja 2013, o 14:10

Re: Biznes w domu a spotkania z klientami

Postautor: piotrek5467 » 24 cze 2015, o 14:32

Najlepiej chyba umówić się na spotkanie w eleganckim lokalu.
no avatar
User

Tomaashu

Posty

76

Rejestracja

24 kwie 2015, o 06:25

Re: Biznes w domu a spotkania z klientami

Postautor: Tomaashu » 26 cze 2015, o 11:30

Generalnie spotkania w domu nie są zalecane w przypadku prowadzenia tam biznesu.
no avatar
User

WaldekR

Posty

44

Rejestracja

22 kwie 2015, o 06:25

Re: Biznes w domu a spotkania z klientami

Postautor: WaldekR » 30 cze 2015, o 10:02

Spotkania z klientami w domu wypadają bardzo nieprofesjonalnie. Do hotelu czy restauracji też nie jestem przekonany. Lepiej skorzystać z oferty biura wirtualnego. Dla przykładu http://twojebiuro24.pl/ oferuje gabinety i sale konferencyjne do wynajmu na godziny w dogodnej warszawskiej lokalizacji. Korzystasz i płacisz tylko wtedy kiedy potrzebujesz bez ponoszenia niepotrzebnych stałych kosztów. Poniżej możesz zobaczyć jak to wygląda:
Obrazek
Pozdrawiam.
no avatar
User

Lasiczka

Posty

66

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: Biznes w domu a spotkania z klientami

Postautor: Lasiczka » 12 sie 2015, o 09:27

Nie no wiadomo, ze jak masz przyjac klienta w salonie gdzie leza zabawki Twoich dzieciakow, a obiad sie gotuje w kuchni naprzeciwko to jest przeginka. Ja poczatkowo sie spotykalam na miescie, ale za duzo kasy na to szlo. Wiecie, wy musicie postawic obiad itd. Dlatego w ubiegle wakacje zrobilam tak, ze wykulam drzwi bezposrednio do mojego pokoju-biura (mieszkam w domu, wiec to nie byl problem), wejscie jest teraz normalnie od ulicy, tak ze nie jest laczone z reszta domu (tzn ja mam drzwi i moge przez nie przejsc, po prostu zamykam na przyjscie klienta). Oczywiscie wazne sa tez odpowiednie meble, bo to jednak biuro. Ja swoje robilem na wymiar, indywidualnie. Musze przyznac, ze to moje domowe biuro nie rozni sie zbytnio od tych, ktore masz normalnie w firmie.
Zdrowe sałatki Katowice http://www.lajkonik-pik.pl/pl/katowice-stawowa - Jedz sałatki a będziesz śliczny i gładki.
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Biznes w domu a spotkania z klientami

Postautor: Przesylanie_pl » 10 mar 2016, o 09:11

Przecież nie jest powiedziane,że musza być to spotkania koniecznie w domu,równie dobrze możesz wcześniej umawiać spotkania z klientami na mieście,nie tracąc przy tym profesjonalizmu.
Awatar użytkownika
User

HeczkoK

Posty

97

Rejestracja

22 maja 2015, o 18:16

Re: Biznes w domu a spotkania z klientami

Postautor: HeczkoK » 14 mar 2016, o 15:18

Ja kiedyś często organizowałam w domu, ale jest taki plus, że miałam gabinet, więc atmosfera była. A jak nie ma takiej opcji, to najlepiej w jakiejś sprawdzonej eleganckiej restauracji :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.085s | 12 Queries | GZIP : Off ]