Biznes w domu a spotkania z klientami

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Biznes w domu a spotkania z klientami

Postautor: Przesylanie_pl » 16 mar 2016, o 13:38

To fakt,zapomniałem o opcji w której to w naszym domu znajduje się gabinet,wtedy faktycznie możesz śmiało organizować takie spotkania w domu,chociaż z drugiej strony nie wiem czy nie lepiej jest być na zupełnie neutralnym gruncie.. To jednak subiektywna kwestia :)
no avatar
User

prolo

Posty

5

Rejestracja

20 mar 2016, o 18:04

Re: Biznes w domu a spotkania z klientami

Postautor: prolo » 20 mar 2016, o 18:39

Część osób radzi sobie w taki sposób, że korzysta z skypea. Teraz to coraz bardziej modne
no avatar
User

Zbyszek

Posty

3

Rejestracja

9 mar 2016, o 10:48

Re: Biznes w domu a spotkania z klientami

Postautor: Zbyszek » 23 mar 2016, o 07:23

Na spotkania z potencjalnymi współpracownikami umawiam się najczęściej, wynajmując pomieszczenie do tego przeznaczone. W większych miastach są firmy, które wynajmują pomieszczenia na godziny, więc nie mam problemu, że sprowadzę kogoś do domu. Moja firma mieści się w biurze niestety samą tylko nazwą, więc trzeba było coś wymyślić, żeby klient wrócił.
Awatar użytkownika
User

Murek24

Posty

59

Rejestracja

25 sty 2016, o 15:12

Re: Biznes w domu a spotkania z klientami

Postautor: Murek24 » 21 gru 2016, o 18:04

Ja nie gotuje. Polecam restaurację Okrasa http://restauracjaokrasa.pl/ Przepyszny dorsz i polędwiczki, i kurczak z mozzarellą,i krewetki.Restauracja gdzie zjesz wykwintnie i do syta, odpoczniesz w pięknym wnętrzu.Plus niesamowicie spokojny i profesjonalny kelner z twarzą Bustera Keatona/bardzo fajny/. Karta bardzo bogata
Gdy ktoś dosiadł tygrysa, to już z niego nie zejdzie.
no avatar
User

LatajacePaczki_pl

Posty

41

Rejestracja

9 gru 2016, o 06:22

Re: Biznes w domu a spotkania z klientami

Postautor: LatajacePaczki_pl » 13 sty 2017, o 08:29

Nie wiem czy jest sens wynajmu pomieszczenia tylko i wyłącznie na spotkania z klientem i tym samym generować koszty. Przecież równie dobrze można umówić się w miejscu publicznym za które płacić nie trzeba lub jeżeli obu stronom zależy na czasie to pozostaje skype czy kontakt online.
no avatar
User

Sylwia64

Posty

1

Rejestracja

26 sty 2017, o 12:19

Re: Biznes w domu a spotkania z klientami

Postautor: Sylwia64 » 26 sty 2017, o 13:26

Nie zawsze są to wysokie koszty, w zależności od miasta. Od jakiegoś czasu korzystam z usług firmy Cubi multioffice z Rzeszowa. Można dość tanio wynająć biuro na godzinę, dwie w zależności od potrzeb. Dodatkowo firma oferuje wirtualne biuro, czy księgowość. Jestem jak najbardziej za tego typu rozwiązaniami. Polecam :)
no avatar
User

marek98

Posty

5

Rejestracja

27 sty 2017, o 08:59

Re: Biznes w domu a spotkania z klientami

Postautor: marek98 » 27 sty 2017, o 09:01

w domu lepiej się nie spotykac
no avatar
User

Kleo

Posty

398

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Biznes w domu a spotkania z klientami

Postautor: Kleo » 15 lut 2017, o 13:31

Spotkania biznesowe mogą odbyć się w restauracji, tylko dobrej jakości jedzenie trzeba wybrać, co by wstydu nie było :) Jeżeli jesteście z Krakowa to zobaczcie ofertę restauracji w Q Hotel Plus Kraków , nazywa się ona Restauracja Qualita. Serwują podobno bardzo pyszne dania, na wysokim poziomie. Myślę, by wybrać się tam na kolację z męzem.
no avatar
User

Tornadi

Posty

7

Rejestracja

29 sty 2017, o 15:32

Re: Biznes w domu a spotkania z klientami

Postautor: Tornadi » 19 lut 2017, o 20:42

Biznes można prowadzić z każdego miejsca na świecie i można to robić z sukcesem. Jest jednak jeden warunek dostęp do internetu http://biznes.t-mobile.pl/pl/produkty-i-uslugi/dostep-do-internetu/internet-mobilny Dzięki temu będziemy mogli kontaktować się z klientami i kontrahentami z całego świata. Nikt nie lubi długo czekać na odpowiedz, więc dostęp do internetu był stały.
Wiele osób pracuje zdalnie, a także prowadzi firmę czy filię przedsiębiorstwa zdalnie, więc to możliwe.
no avatar
User

shih34

Posty

39

Rejestracja

24 sty 2017, o 15:14

Lokalizacja

Warszawa

Re: Biznes w domu a spotkania z klientami

Postautor: shih34 » 21 lut 2017, o 15:23

Kawiarnie, restauracje itp.
" Już tu siedzę jakiś czas, lubię dużo wiedzieć"
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.103s | 12 Queries | GZIP : Off ]