Biuro Rachunkowe - na jakie usługi mogę liczyć?

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

Kaja88

Posty

30

Rejestracja

8 mar 2018, o 10:15

Re: Biuro Rachunkowe - na jakie usługi mogę liczyć?

Postautor: Kaja88 » 23 cze 2018, o 10:31

Ja korzystam z programu, który zupełnie za darmo dostałam od mojego biura rachunkowego. To biuro online, z którym już jestem jakieś 2 lata i bardzo sobie chwalę. Zresztą regularnie dostaję od nich nowe funkcje czy nowe możliwości, np. baza przedsiębiorców ceidg. Dlatego naprawdę gorąco polecam.
no avatar
User

lizaorzech

Posty

6

Rejestracja

9 lip 2018, o 12:07

Re: Biuro Rachunkowe - na jakie usługi mogę liczyć?

Postautor: lizaorzech » 10 lip 2018, o 10:23

Najlepiej zapytać się o ich ofertę i wtedy będzie można dokładnie zobaczyć czy zaoferowane usługi są odpowiednie.
Niektórzy oprócz prowadzenia ksiąg rachunkowych również przygotowują politykę rachunkowości w firmie czy też sporządzają plany amortyzacji środków trwałych jak i reprezentują cię podczas kontroli podatkowych. Takie usługi oferuje biuro rachunkowe w Warszawie BPG Polska- https://www.bpg.pl/nasze-uslugi/uslugowe-prowadzenie-ksiag/
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Biuro Rachunkowe - na jakie usługi mogę liczyć?

Postautor: cyryl18 » 25 wrz 2019, o 11:19

takie usługi to prawdziwie błogosławieństwo!
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Biuro Rachunkowe - na jakie usługi mogę liczyć?

Postautor: dona3 » 25 wrz 2019, o 12:47

Na wysokiej klasy doradztwo podatkowe możemy liczyć ze strony KWSTAX kwstax.pl . Takie usługi jak postępowanie podatkowe czy planowanie podatkowe realizują nalezycie i fachowo.
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: Biuro Rachunkowe - na jakie usługi mogę liczyć?

Postautor: mawko80 » 2 paź 2019, o 09:42

Wspominałem wcześniej, że bardzo dobrym i fachowym biurem ksiegowym jest warszawskie biuro Abacus z ul. Lanciego. Współpracuję z nimi od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony. 0 problemów, dobra jakość usług, miłe księgowe
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Biuro Rachunkowe - na jakie usługi mogę liczyć?

Postautor: danny4231 » 17 paź 2019, o 15:54

Ze strony biura http://taxonline24.pl/ możemy np liczyć na doradztwo podatkowe, które jest realizowane profesjonalnie i fachowo. Do tego dochodzi należycie realizowana księgowość.
no avatar
User

drabbie

Posty

43

Rejestracja

10 sie 2010, o 09:13

Re: Biuro Rachunkowe - na jakie usługi mogę liczyć?

Postautor: drabbie » 1 gru 2019, o 14:45

Nas kompleksowo obsługuje biuro rachunkowe Capital Audyt, http://capitalaudyt.pl/, bardzo polecam współpracę ze sprawdzonym biurem, jakość tej obsługi jest u nas naprawdę wysoka, dzięki czemu możemy spać spokojnie i zajmować się rozwojem firmy, a nie zbędnymi z naszej perspektywy formalnościami.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.078s | 12 Queries | GZIP : Off ]