Biuro Rachunkowe - na jakie usługi mogę liczyć?

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

Qbrick

24

22 wrz 2015, o 10:03

Re: Biuro Rachunkowe - na jakie usługi mogę liczyć?

Postautor: Qbrick » 7 paź 2015, o 08:29

Czy można się spóźnić z ZUSEM o 1-2 dni?? jakieś mandaty są za to czy kary?? Co jeśli moje biuro na czas nie dopilnowało formalnosci - nie poinformowali mnie ile mam płacić za zus?? masakra jakaś ;/
Awatar użytkownika
User

HeczkoK

97

22 maja 2015, o 18:16

Postautor: HeczkoK » 14 paź 2015, o 21:11

Po pierwsze to bez paniki. Jak masz biuro to już w ogóle ich odpowiedzialność, żeby Ci wszystko na czas rozliczyć.
no avatar
User

Frwafr

47

23 lut 2018, o 21:03

Postautor: Frwafr » 3 kwie 2018, o 12:08

Ja przy rozliczaniu korzystałam z programu typowo z Urzędu Skarbowego http://urzadskarbowy24.pl/rozliczenie-pit/ Dzięki niemu wszystko załatwiłam od ręki. Program jest bardzo prosty w obsłudze, na pewno każdy sobie poradzi. Zresztą jest tam też masa artykułów na temat rozliczeń podatkowych
no avatar
User

Kaja88

29

8 mar 2018, o 10:15

Postautor: Kaja88 » 23 cze 2018, o 10:31

Ja korzystam z programu, który zupełnie za darmo dostałam od mojego biura rachunkowego. To biuro online, z którym już jestem jakieś 2 lata i bardzo sobie chwalę. Zresztą regularnie dostaję od nich nowe funkcje czy nowe możliwości, np. baza przedsiębiorców ceidg. Dlatego naprawdę gorąco polecam.
no avatar
User

lizaorzech

6

9 lip 2018, o 12:07

Postautor: lizaorzech » 10 lip 2018, o 10:23

Najlepiej zapytać się o ich ofertę i wtedy będzie można dokładnie zobaczyć czy zaoferowane usługi są odpowiednie.
Niektórzy oprócz prowadzenia ksiąg rachunkowych również przygotowują politykę rachunkowości w firmie czy też sporządzają plany amortyzacji środków trwałych jak i reprezentują cię podczas kontroli podatkowych. Takie usługi oferuje biuro rachunkowe w Warszawie BPG Polska- https://www.bpg.pl/nasze-uslugi/uslugowe-prowadzenie-ksiag/
Poprzednia