zmiana firmowego biura

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

jakub-mierzw

Posty

2

Rejestracja

17 sie 2011, o 12:02

zmiana firmowego biura

Postautor: jakub-mierzw » 17 sie 2011, o 12:09

Witam serdecznie,

Otóż mam do Was pewne pytanie. Jako, że systematycznie zwiększamy ilość pracowników w firmie to jest to związane z potrzebą zwiększenia powierzchni biur. Niestety na ten moment wyczerpuje nam się ilość wolnej powierzchni do zagospodarowania i w najbliższym czasie będziemy zmuszeni przenieść firmę.
Poszukujemy więc powierzchni biurowych w Warszawie lub okolicach.
Zainteresowała mnie oferta tego typu powierzchni w Żeraniu: http://www.biuro-hala.pl/ Czy ktoś z Was orientuje się, czy jest to dobra inwestycja i czy warto wykupić tam powierzchnie biurowe?
Będę bardzo wdzięczny za wszelkie rady, propozycje etc.

Pozdrawiam
no avatar
User

arek537

Posty

1

Rejestracja

17 sie 2011, o 18:27

Re: zmiana firmowego biura

Postautor: arek537 » 17 sie 2011, o 18:28

Wydaje mi się, że to zarówno dobra lokalizacja jak i świetne biurowce. Z tego, co zauważyłem na stronie to wygląda to naprawdę dobrze i nowocześnie. Ponadto świetna komunikacja z centrum i wiele możliwości, bo w końcu to biurowce niedaleko centrum stolicy Polski, więc dla biznesu jak najbardziej.
no avatar
User

jakub-mierzw

Posty

2

Rejestracja

17 sie 2011, o 12:02

Re: zmiana firmowego biura

Postautor: jakub-mierzw » 21 sie 2011, o 12:24

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Na dniach pojadę na Marywilską zobaczyć, jak wyglądają te biurowce, jakie są najlepsze połączenia z centrum Warszawy i wtedy też pewnie zdecyduję się, czy przenieść tam biura.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: zmiana firmowego biura

Postautor: arekk » 28 lis 2016, o 14:06

A może zainteresuje was taka oferta - powierzchnia biurowa powiśle? Ja uważam, że oferta godna polecenia, więc również i wy możecie sobie ją sprawdzić.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.101s | 12 Queries | GZIP : Off ]