zdrowie przez okres zimowy

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: zdrowie przez okres zimowy

Postautor: EmilCh » 11 lip 2021, o 15:37

Szukając takiej opcji jak Catering Warszawa to na pewno mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Mój Catering akurat u nich mam posiłki odpowiednio rozdzielone na cały dzień i odpowiednio policzone pod moje zapotrzebowanie kaloryczne, jako osoba która uprawia sporo sportów. Nie mogę powiedzieć złego słowa, ponieważ posiłki są bardzo smaczne, dostarczane w godzinach odpowiednich dla mnie i te same jedzonko bardzo urozmaicone, więc po prostu mi się to nie nudzi. A jednocześnie jest to spora oszczędność czasu, energii i co ważne w końcu mam więcej sił na praktycznie codzienne treningi.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: zdrowie przez okres zimowy

Postautor: RafałSek » 15 lip 2021, o 15:52

U mnie wygrywa Catering Warszawa ponieważ przede wszystkim nie musicie gotować, wszystko zapewniają na każdy dzień no i szybko zobaczycie skuteczne zmiany w wadze i poprawie samej sylwetki. Ja mieszkając w Warszawie sprawdziłem kilka cateringów i jednak pozostaję przy diecie wege i czuję się na niej świetnie. Mam nadzieję, że również znajdziecie optymalną opcję dla siebie!
no avatar
User

stoperek

Posty

3568

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: zdrowie przez okres zimowy

Postautor: stoperek » 7 wrz 2021, o 23:37

Polecam Ci kolagen do picia https://collibre.eu/
Awatar użytkownika
User

bosssmietnika

Posty

75

Rejestracja

3 sie 2018, o 15:35

Re: zdrowie przez okres zimowy

Postautor: bosssmietnika » 7 paź 2021, o 08:27

Jeśli chodzi o dbanie o swoje zdrowie w okresie zimowym to z czego się orientuję to na pewno warto dbać o zdrowe odżywianie. Zbilansowana dieta, w której dostarczamy organizmowi najróżniejszych niezbędnych składników to klucz do zdrowia. Wiecie, że bardzo wiele zalet ma spożywanie regularne takich ogórków kiszonych? http://slonecznepole.com.pl/kategoria/ogorki-kiszone/
no avatar
User

tenderm

Posty

294

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: zdrowie przez okres zimowy

Postautor: tenderm » 14 lis 2021, o 11:30

O ile bardzo dużo osób podejmuje decyzję o zmianie stylu życia od nowego roku, o tyle ja zaczęłam 1-go października ;) Nie mam zbyt dużej wiedzy w zakresie odżywiania, dlatego skorzystałam z gotowego planu, który kupiłam na https://ecoandfit.pl/ kupiłam tam też witaminę D, która moim zdaniem i wielu specjalistów jest obowiązkowa do uzupełniania przez okres jesienno-zimowy ;)
no avatar
User

Arek32

Posty

65

Rejestracja

18 sty 2016, o 17:29

Re: zdrowie przez okres zimowy

Postautor: Arek32 » 29 lis 2021, o 09:45

Generalnie bez względu na porę roku, dieta zawsze ma kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia. Jeżeli ktoś nie czuje się dobrze w kuchni, zawsze może postawić na catering dietetyczny z https://eatfitcatering.pl/catering-dietetyczny/gniezno/ . Do wyboru mamy tutaj wiele opcji w fajnych cenach, a dania są zawsze smaczne i dostarczane na czas.
no avatar
User

olafcia

Posty

30

Rejestracja

19 lis 2021, o 09:57

Re: zdrowie przez okres zimowy

Postautor: olafcia » 1 gru 2021, o 06:24

johann pisze:Na pewno warto jeszcze dodatkowo pomyśleć o tym, żeby zmienić diety. Warty poczytać o probiotykach i prebiotykach na KtoMaLek.pl. Wszystko jest tam świetnie opisane, więc z cała pewnością dowiecie się wielu ważnych rzeczy.


To dobra rada, ale oczywiście trzeba też pamiętać, że nie każdy probiotyk ma dobry skład który realnie będzie wspierał nasze jelita. Mi się bardzo dobrze sprawdza Narum Caps np, jeśli ktoś szuka dobrego probiotyku :)
no avatar
User

Donata1999

Posty

215

Rejestracja

14 gru 2021, o 10:34

Re: zdrowie przez okres zimowy

Postautor: Donata1999 » 15 gru 2021, o 17:21

Ja jednak jestem zwolennikiem stosowania naturalnych ale sprawdzonych leków hamujących namnażanie się najpopularniejszych wirusów, jak Engystol. Probiotyki powinno się zostawić do stosowania w przypadku atybiotykoterapii oraz w czasie biegunek róznego pochodzenia.
no avatar
User

greta44

Posty

193

Rejestracja

9 lip 2018, o 08:36

Re: zdrowie przez okres zimowy

Postautor: greta44 » 21 gru 2021, o 23:23

często teraz sobie popijam zakwas z buraków, świetna sprawa, lubię też biały napar z ziół, fajnie działa, z suplementów biorę drugą serię Anticoldu. Ma dużą zawartość soku z jeżówki purpurowej, ona działa wzmacniajaco i przeciwzapalnie
no avatar
User

Mona

Posty

9

Rejestracja

10 gru 2021, o 13:43

Re: zdrowie przez okres zimowy

Postautor: Mona » 7 lut 2022, o 16:11

Jeśli chodzi o wybór probiotyku, to zdecydowanie polecam Multilac, bo to połączenie probiotyku i prebiotyku, składnika odżywczego do namnażania dobrych bakterii. Jest u nas na stałym wyposażeniu.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.090s | 14 Queries | GZIP : Off ]