wzdęcia – tylko ja to mam??

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

mikolajseo

Posty

136

Rejestracja

8 lip 2017, o 00:02

Re: wzdęcia – tylko ja to mam??

Postautor: mikolajseo » 18 gru 2019, o 00:54

Problemem może być dieta, lub nietolerancja danego z produktów, które spożywasz.

Spętanie uroki czary miłosne
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: wzdęcia – tylko ja to mam??

Postautor: dona3 » 19 gru 2019, o 05:52

Pomyśl nad tym, aby wprowadzić zmiany w Twojej diecie -one z pewnością okazałyby się skuteczne i zniwelowałyby wzdęcia. Jeśli nie masz pomysłu na dietę to warto zainteresować się ofertą poradni dietetyki i biomedycyny. PROmedicum promedicum.pl okazali się niezwykle pomocni w moim przypadku, z ich strony otrzymałem należytą pomoc.
no avatar
User

arabika

Posty

1280

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: wzdęcia – tylko ja to mam??

Postautor: arabika » 24 lip 2020, o 18:30

Jak już ktoś napisał to nie wiem czy akurat probiotyki tutaj będą miały zastosowanie. Jeśli już szukamy tych rzeczy to moim zdaniem ranking probiotyków https://najlepszy-ranking.pl/probiotyki/ będzie dla tego najlepszy. Ja jestem zdania, że warto jest zwracać uwagę na takie miejsca i wybierać tylko najlepsze probiotyki.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: wzdęcia – tylko ja to mam??

Postautor: RafałSek » 15 lip 2021, o 15:50

Catering Warszawa od Mój Catering to super opcja. Dlatego jeżeli rozgladacie sie za ciekawymi propozycjami to na pewno warto tutaj sprawdzić sobie optymalną opcję dla siebie. Myślę, że będziecie pozytywnie zaskoczone efektami i wrócicie do optymalnej formy po kilku miesiącach takiej diety jak na przykład Ketogeniczna, czy Optymalna
no avatar
User

Stella

Posty

83

Rejestracja

6 gru 2018, o 18:36

Re: wzdęcia – tylko ja to mam??

Postautor: Stella » 8 lis 2022, o 10:33

Ja w ciąży miałam problem ze wzdęciami i zaparciami. Pomagało mi trochę picie ciepłej wody, ale prawdziwą ulgę przynosiły czopki eva qu. Można je w ciąży stosować bez obaw, działają miejscowo, w żaden sposób nie wpływają na dziecko, sa w pełni bezpieczne i super skuteczne. Do 15 minut - zawsze szłam do toalety i bez problemu się załatwiałam.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.136s | 12 Queries | GZIP : Off ]