wyceń samochód przez Internet

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

stoperek

Posty

3596

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

wyceń samochód przez Internet

Postautor: stoperek » 23 lut 2022, o 14:48

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://auto-skup123.pl/
no avatar
User

tomi

Posty

23

Rejestracja

5 wrz 2021, o 10:23

Re: wyceń samochód przez Internet

Postautor: tomi » 24 lut 2022, o 20:58

Jak ja chciałem sprzedać swoje Porsche i kupić młodszy model, to wybrałem się do Porsche Approved Sopot. Jeśli ktoś ma auto tej marki lub inne klasy premium to tam może sprzedać samochód. Oczywiście można też kupić, różne modele mają w ofercie do wyboru. Ogólnie ta marka to było moje spełnienie marzeń.
no avatar
User

Kleo

Posty

410

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: wyceń samochód przez Internet

Postautor: Kleo » 29 mar 2022, o 06:32

Jeśli kupujesz samochód, to radzę dobrze go sprawdzić przed dokonaniem transakcji. Pierwszym krokiem powinno być sprawdzenie numeru VIN. Następnie powinieneś udać się z samochodem do stacji kontroli pojazdów, jeśli jesteś z Warszawy, to polecam tą stacje - http://skpautometr.waw.pl/. Takie kroki sprawią, że zminimalizujesz ryzyko kupna złego samochodu.
no avatar
User

Johen

Posty

405

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: wyceń samochód przez Internet

Postautor: Johen » 6 kwie 2022, o 06:25

W przypadku złomowania warto natomiast sprzedać niektóre elementy takie jak np katalizator osobno. Można dzięki temu zyskać znacznie więcej gotówki.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.078s | 12 Queries | GZIP : Off ]