wszyca

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

wszyca

Postautor: beata22 » 4 sty 2016, o 19:15

Za każdym razem jak w szkole się pojawiają wszy to mój syn łapie. Czy on ma takie podatne włosy czy co? jest uczulony na to żeby się głowami nie stykać z innymi itd i nic to nie daje. Czy są może jakieś szampony już zapobiegające odstraszające?
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: wszyca

Postautor: samotna » 5 sty 2016, o 09:11

Wszami łatwo się dzieci zarażają a wesz ludzka szybko przeskakuje z głowy na głowę. Czytałam kiedyś że są włosy które są bardziej podatne to chyba zależy od struktury włosa. Ale nie mam pojęcia czy są jakieś środki zapobiegające. Może najlepiej spytać dermatologa- żeby dziecku też nic na własną rękę nie aplikować.
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Re: wszyca

Postautor: endrju1 » 18 paź 2021, o 14:45

To bardzo częste, większość dzieci się wtedy zaraża :) Ważne żeby znaleźć dobry preparat. U nas sprawdził się Nitolic https://nitolic.pl/ :) Jest bardzo prosty w aplikacji, są dostępne różne opakowania preparatu w zależności od długości włosów, a dodatkowo można kupić zestaw z grzebykiem i preparatem ułatwiającym pozbycie się wszy i gnid :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.201s | 12 Queries | GZIP : Off ]