wrocław, biuro rachunkowe czy osobę na etat?

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

wrocław, biuro rachunkowe czy osobę na etat?

Postautor: razor » 26 sty 2014, o 13:07

Jak w pytaniu. Powiedzcie mi czy lepiej mieć własną księgowość czy korzystać z biuro rachunkowego?
Do tej pory wszystkimi sprawami zajmowała się znajoma księgowa ale obecnie jest to już niemożliwe.
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: wrocław, biuro rachunkowe czy osobę na etat?

Postautor: blackspade » 26 sty 2014, o 14:13

To zależy. Księgową masz blisko i można powiedzieć,że jest na Twoje zawołanie ;) Biuro już niestety nie znajduje się w pokoju obok. Poza tym zatrudniając to ty masz wpływ kto dokładnie będzie się zajmował Twoimi sprawami.Osobiście mimo wszystko i tak korzystam z biura rachunkowego i jestem zadowolony,nie wspominając o kosztach która są o wiele niższe aniżeli miałbym zatrudnić księgową.Jeśli byłbyś zainteresowany to możesz sprawdzić podatek.info.pl
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Re: wrocław, biuro rachunkowe czy osobę na etat?

Postautor: razor » 26 sty 2014, o 20:57

Wyrabiają się do umówionego terminu?
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: wrocław, biuro rachunkowe czy osobę na etat?

Postautor: blackspade » 27 sty 2014, o 09:53

razor pisze:Wyrabiają się do umówionego terminu?


Zwykle na bieżąco mam wszystko w ciągu tygodnia.Nie czekam do któregoś tam każdego miesiąca. Zresztą jak płacisz to wymagasz ;)
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: wrocław, biuro rachunkowe czy osobę na etat?

Postautor: armani » 27 sty 2014, o 13:20

w Polsce ponad połowa małych firm korzysta z outsourcingu..
no avatar
User

ewelina70

Posty

8

Rejestracja

27 sty 2014, o 20:44

Re: wrocław, biuro rachunkowe czy osobę na etat?

Postautor: ewelina70 » 27 sty 2014, o 21:00

Ja korzystam z biura http://www.saldoradom.com.pl i jestem bardzo zadowolona. Opłata mała, papiery rozliczone. Zatrudnienie księgowej to już koszty. Jednak jeżeli masz dużo pracowników, dokumentów to czasem bardziej sie opłaca
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: wrocław, biuro rachunkowe czy osobę na etat?

Postautor: apogeum » 5 lut 2014, o 12:32

A zastanawiałeś się nad tym aby skorzystać z usług księgowości internetowej ? Sam kiedyś nie byłem przekonany do tego rozwiązania ale obecnie uważam, że jest to o wiele wygodniejsze niż korzystanie z usług firm zewnętrznych ...
Zatrudnianie osoby na etat też jest bardzo drogie i raczej nie będzie Ci się to opłacało.
Sam prowadzę księgowość tutaj: http://www.infakt.pl/ - jeśli chcesz to możesz przetestować to rozwiązanie za darmo przez 60 dni ;) Co Ci szkodzi, możesz spróbować!
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: wrocław, biuro rachunkowe czy osobę na etat?

Postautor: Piaskowa » 13 sie 2015, o 16:24

Zatrudnienie księgowej na etat ma sens tylko i wyłącznie w dużych firmach. W innym przypadku jest to nieopłacalne ze względów finansowych. Prowadzimy średniej wielkości firmę i mamy podpisaną umowę z biurem rachunkowym- http://wiatrowscy.com.pl/ Biuro dobrze sobie radzi z naszymi dokumentami, dlatego nadal z nimi współpracujemy.
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: wrocław, biuro rachunkowe czy osobę na etat?

Postautor: Diana21 » 9 wrz 2015, o 07:47

Księgowa na etacie to duży wydatek, na który nie każdą firmę stać;) ja korzystam z Kancelarii Podatkowej https://www.wiol.com.pl/ mogę się na ich stronie zalogować do swojego panelu i na bieżąco śledzić takie informacje, jak wysokość składek ZUS czy podatków, wszystko pod kontrolą;)
Awatar użytkownika
User

HeczkoK

Posty

97

Rejestracja

22 maja 2015, o 18:16

Re: wrocław, biuro rachunkowe czy osobę na etat?

Postautor: HeczkoK » 10 wrz 2015, o 09:05

Też polecam księgowość internetową - dla małych i średnich firm jest to najbardziej opłacalne bo jednak nie jest aż tak dużo tych dokumentów żeby ktoś musiał na pełnym etacie się tym zajmować. Jestem zadowolony ze współpracy z biurem Rachmistrzowie - mają opcje wirtualnego biura, z której też korzystam.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.253s | 12 Queries | GZIP : Off ]