WMS

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

sempra

Posty

3

Rejestracja

17 gru 2020, o 17:39

WMS

Postautor: sempra » 8 sty 2021, o 11:01

Jakie rozwiązanie z tej kategorii możecie mi zarekomendować?
W zarządzaniu magazynem jest aż za dużo obszarów, które można praktycznie stale usprawniać. I wdrożenie odpowiedniego oprogramowania może wydatnie w tym pomóc. Pytanie: który z systemów WM należy uznać za odpowiedni? Na razie mam jedną rekomendację, dotyczącą Astro. Ale liczę na to, że zapewnicie mi więcej opcji do porównania. To zbyt poważna decyzja, żeby bazować na pojedynczym poleceniu!
no avatar
User

sempra

Posty

3

Rejestracja

17 gru 2020, o 17:39

Re: WMS

Postautor: sempra » 12 sty 2021, o 10:20

sempra pisze:Jakie rozwiązanie z tej kategorii możecie mi zarekomendować?
W zarządzaniu magazynem jest aż za dużo obszarów, które można praktycznie stale usprawniać. I wdrożenie odpowiedniego oprogramowania może wydatnie w tym pomóc. Pytanie: który z systemów WM należy uznać za odpowiedni? Na razie mam jedną rekomendację, dotyczącą Astro. Ale liczę na to, że zapewnicie mi więcej opcji do porównania. To zbyt poważna decyzja, żeby bazować na pojedynczym poleceniu!


Przez cały weekend nic się nie pojawiło? To niedobrze... a może Astro jest tak bezkonkurencyjny, że o innych WMS-ach głupio wspominać?!? No, faktycznie jak się przejrzy stronę programu https://www.consafelogistics.com/ to liczba dostępnych funkcji robi spore wrażenie.
Poczekam jeszcze do końca stycznia, może komuś coś się jeszcze przypomni.
no avatar
User

arabika

Posty

1286

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: WMS

Postautor: arabika » 1 lip 2021, o 16:24

Ja niestety chyba nie znam tego systemu, ale na ten moment dopiero co zaczynam przeprowadzać własną informatyzację firmy. Osobiście jestem przekonana, że świetne oprogramowanie dla firm posiada https://www.connecto.pl/ i ja właśnie korzystam z tego typu systemów informatycznych.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.073s | 14 Queries | GZIP : Off ]