Wirtualna rzeczywistość - jak promować

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

InteraktywnaPodroz

Posty

1

Rejestracja

10 gru 2014, o 11:11

Wirtualna rzeczywistość - jak promować

Postautor: InteraktywnaPodroz » 10 gru 2014, o 11:33

Witam
Posiadam w swojej ofercie unikatową technologię.
(jej opis jest na stronie InteraktywnaPodroz.pl)
Jest to połączenie wirtualnej wycieczki, video i możliwości wplatania w treść różnych mediów. Całość można dowolnie oprogramowywać, tworzyć scenariusze, nieliniowe filmy, gry, quzy, wirtualne salony, sklepy - cokolwiek. Te wszystkie cechy stwarzają ciekawą platformę w formie wirtualnej rzeczywistości (na telefonie to działa praktycznie jak oculus:
Wirtualna rzeczywistość w telefonie.
Całość jest oparta na stronie internetowej (nie wymaga instalowania dodatkowych aplikacji - wygoda).
Praktycznie u każdego komu to pokazuje występuje efekt "WOW, fajne to, jak to działa, nie widziałem tego wcześniej" no i właśnie to jest mój problem...
Działam trochę po omacku, technologia jest nowatorska, i badam które branże to wchłoną.
Rozpocząłem promocję tego przez Youtuby, Facebooki ale może ktoś z Was miałby jakiś ciekawy i efektywny pomysł na promocję tego rozwiązania?
Jestem otwarty na wszelkią krytykę, uwagi i rady :)
Pozdrawiam Filip

ps. telemarketing, mailing ma małą skuteczność, marketingowcy nie mają czasu na czytanie ofert i odbieranie telefonów ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.122s | 12 Queries | GZIP : Off ]