Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

majanka

Posty

59

Rejestracja

13 lip 2020, o 07:54

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postautor: majanka » 14 lip 2020, o 08:11

Ja niezależnie od tego gdzie się wybieram, staram się mieć zaplanowana podróż od A do Z :) Teraz szukałam samochodu. Wypożyczalnia samochodów Warszawa to jest coś czego szukałam w ostatnim czasie. Mało jaka firma spodobała mi sie tak jak comfortcar. Bez kaucji, z ubezpieczeniem i spoko ceną jak za 4 dni. Odliczam dni do wolnego!
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postautor: GimliK » 22 lip 2020, o 23:28

My sobie pozwiedzaliśmy Trójmiasto i to była dla nas naprawdę frajda. Wypożyczyliśmy samochód z Baltic Cars http://balticcars.pl/ i objechaliśmy całość zatrzymując się na nocleg w różnych miejscach. Było ekstra, inaczej niż zawsze, spodobało nam się to. Mamy zamiar tak podrózować, szczególnie że teraz w każdym mieście bez problemu wynajmie się auto.
no avatar
User

Kleo

Posty

405

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postautor: Kleo » 4 sie 2020, o 11:32

Wiele można w Polsce zwiedzić, dlatego obstawiłabym własnie przy tym. Na początek warto podkreślić nasze polskie góry. Widziałam bardzo ładne apartamenty na wynajem w https://www.apart-center.pl/ , chociaż jakby ktoś chciał kupić takie mieszkanie to też ciekawe oferty sie znajda.
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postautor: wamies » 1 cze 2022, o 17:52

My w tym roku zostajemy w Polsce. Wybieramy się w góry a później na spływ kajakowy. Wszelkie niezbędne akcesoria na ten wyjazd udało mi się znaleźć na stronie https://www.explore.pl/dwuosobowy-kajak ... ylor-yukon. Polecam zapoznać się z ich ofertą. Naprawdę warto!
no avatar
User

atama

Posty

249

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postautor: atama » 23 cze 2022, o 10:00

ja jestem zdania, ze warto jest poznawać Polskę, tu jest tyle pięknych miejsc, o których większość z nas pewnie nawet nie ma pojęcia :) jeśli planujecie w tym roku wybrać się w góry i szukacie ciekawego noclegu to zerknijcie sobie na apartamenty Stara Morawa https://apartamentystaramorawa.pl/. Świetne miejsce i dla rodzin i dla singli. Przestronne i zadbane pokoje, miła obsługa, wiele atrakcji. Realizują tu także bony turystyczne.
no avatar
User

Martyna Kłos

Posty

10

Rejestracja

20 cze 2016, o 17:36

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postautor: Martyna Kłos » 27 cze 2022, o 12:06

W Polsce można bardzo ciekawie spędzić wakacje, więc gorąco zachęcam Was do poznawania pięknych miejsc i odwiedzania atrakcji w naszym kraju. Jeśli macie dzieci to polecam wycieczkę do Zatorlandu w Małopolsce. Znajduje się tam ogromny park rozrywki podzielony na trzy parki tematyczne. Zatorland słynie z ruchomych dinozaurów, które są niesamowitą atrakcją dla dzieci. Na ścieżkach tematycznych dzieciaki mogą poznać nie tylko życie dinozaurów, ale też owadów, a nawet postaci mitologicznych! W parku czeka na maluchy (i na dorosłych również) wiele atrakcji, dzięki którym spędzicie czas aktywnie i ciekawie.
no avatar
User

kcaj

Posty

85

Rejestracja

5 wrz 2018, o 18:51

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postautor: kcaj » 12 lip 2022, o 14:35

Ja tam jednak wole jechać za granicę. W kraju to mogę robić sobie wypady weekendowe. Bo blisko. I też można fajnie pozwiedzać, albo pojechać na jakieś wydarzenie. A zagranica to w urlopie. I tez w formie intensywnego zwiedzania. Bo tak lubię. Najlepiej objazdówka, bo najwięcej sie widzi, najwięcej zwiedzi. Fajne programy ma Wytwórnia Wypraw. Człowiek patrząc na ich wyprawy, czy to do Rumuni, czy do Czarnogóry, albo Albanii, to zastanawia sie, jak oni to wszystko tam wcisnęli. A co dopiero te ich inne wycieczki bardziej egzotyczne.
no avatar
User

stoperek

Posty

3568

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postautor: stoperek » 31 sie 2023, o 06:41

Miejscem godnym polecenia w kwestii noclegu jest https://www.carlton.pl/ Do dyspozycji gości jest tam ogromna jadalnia, dwa salony o niepowtarzalnej atmosferze, duży ogród z altaną i miejscem na ognisko, parking oraz internet bezprzewodowy. Willa zlokalizowana jest w bardzo dogodnym miejscu a pobyt w niej na pewno będzie dla Was bardzo przyjemnym doświadczeniem.
no avatar
User

piotrkowska

Posty

23

Rejestracja

31 lip 2023, o 19:31

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postautor: piotrkowska » 13 wrz 2023, o 12:27

Też lubię objazdówki. Bo to fajna atrakcja i fajnie spędza się czas. Siedzenie w jednym miejscu bywa fajne ale na kilka dni. A do tego tak naprawdę nie poznajemy danego miejsca. A jadąc gdzieś dalej to jednak lepiej mieć właśnie objazdówke. A Wytwórnia Wypraw ma całkiem nieźle zrobione te swoje wycieczki. Fajny program jest na Gruzję, ale i Kazachstan wygląda interesujaco. A na tyle jest to egzotyczny kierunek, ze samodzielnie na pewno nikt się nie wybierze.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.118s | 12 Queries | GZIP : Off ]