Usługi informatyczne, tworzenie stron internetowych

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

maciej543

Posty

3

Rejestracja

7 mar 2017, o 09:27

Re: Usługi informatyczne, tworzenie stron internetowych

Postautor: maciej543 » 29 cze 2017, o 14:56

niezłe propozycje daliście, wybiorę jedną z nich !
---
www.asakredyt.pl
no avatar
User

marcin.golen

Posty

34

Rejestracja

23 sty 2018, o 10:44

Re: Usługi informatyczne, tworzenie stron internetowych

Postautor: marcin.golen » 13 kwie 2018, o 05:08

Jeśli chodzi o wybieranie firm informatycznych np. tych które stworzyć miałyby nam stronę czy sklep internetowy to warto poznać pewne elementy, na które warto zwrócić uwagę przy wybieraniu jednej z nich. http://tworzenie-stron-www.eu/czym-sie-kierowac-przy-wyborze-firmy-tworzacej-strony-internetowej/ Polecam poczytać trochę o tym zanim zdecydujemy się na jakieś rozwiązanie
no avatar
User

Apol

Posty

256

Rejestracja

26 cze 2015, o 08:52

Re: Usługi informatyczne, tworzenie stron internetowych

Postautor: Apol » 10 sie 2018, o 18:29

Posiadam własną stronę internetową, którą wykonała dla mnie agencja interaktywna Poznań https://solv.pl/agencja-interaktywna-poznan/ decydując się na ich usługi wiedziałem, że będę miał pełną kontrolę nad tworzoną dla mnie stroną i się nie zawiodłem.
no avatar
User

malgorzata80

Posty

442

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Usługi informatyczne, tworzenie stron internetowych

Postautor: malgorzata80 » 28 paź 2022, o 08:13

Wcale się nie dziwię, że ciężko jest wam podjąć decyzję w tym temacie. Teraz jest wiele firm, ale niewiele z nich świadczy usługi naprawdę na wysokim poziomie. Sama dość długo szukałam firmy dla swojego biznesu, także wiem o co chodzi. Ostatecznie podpisaliśmy umowę z https://enicom.pl/ i nie mam żadnych zastrzeżeń co do ich pracy.
no avatar
User

oli32

Posty

249

Rejestracja

12 gru 2016, o 11:47

Re: Usługi informatyczne, tworzenie stron internetowych

Postautor: oli32 » 27 sty 2023, o 18:57

Myślę, że tworzenie witryn lepiej zlecić specjalistom, bo w ten sposób otrzymacie nowoczesny projekt. Wiem, że strony internetowe Łódź projektuje firma Internetowe strony www. W ich ofercie znajdują się liczne pakiety, wszystkie są porządnie opisane, więc wiadomo, czego można od nich oczekiwać. Są rzetelni i kreatywni. Cenę też poznacie już przy złożeniu zalecenia.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1613

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Usługi informatyczne, tworzenie stron internetowych

Postautor: krystynaaa » 23 maja 2023, o 14:26

Akurat ja zastanawiam się nad tym by wybrać usługi informatyczne . Usługi są tutaj świadczone na naprawdę wysokim poziomie, więc może jednak zdecydujecie się na współpracę z nimi
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.106s | 12 Queries | GZIP : Off ]