ubezpieczenie przesyłek

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

ubezpieczenie przesyłek

Postautor: Marcelus » 25 cze 2017, o 06:29

Cześć. jak wygląda w praktyce odszkodowanie za zniszczoną przesyłkę u kuriera? One funkcjonują czy są tak naprawdę dla picu bo później żeby coś od nich wydrzeć trzebaby iść do sądu?
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: ubezpieczenie przesyłek

Postautor: popielnik » 26 cze 2017, o 13:11

ja miałem dwukrotnie uszkodzoną przesyłkę w inpoście - nie było absolutnie najmniejszego problemu z ubezpieczeniem. z innych kurierów nie korzystam to nie wiem. Kiedyś jak kex jeszcze jeździł, to wtedy kuchenkę gazową do klienta ze szklanym "blatem" dostarczyli w kawałkach i 7 miesięcy się postępowanie toczyło wewnątrz firmy i oczywiście na moją niekorzyść. ale na szczęście się zwinęli z rynku.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: ubezpieczenie przesyłek

Postautor: TadekNiejadek » 27 cze 2017, o 13:25

a takie pytanie nie do końca na temat - czy inpost wysyłany paczką kurierską a paczką do paczkomatu podlega tym samym cenowym obostrzeniom jeśli chodzi o ubezpieczenia czy mają inne regulaminy?
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: ubezpieczenie przesyłek

Postautor: SalamonK » 29 cze 2017, o 09:32

to już nie trudno sprawdzić sobie na stronce inpostu. a jak bierzesz brokera to on może mieć inne wskazania niż bezpośrednio kurier, więc trzeba sprawdzać na bieżąco zależnie od którego brokera chcesz taką usługę.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: ubezpieczenie przesyłek

Postautor: TadekNiejadek » 2 lip 2017, o 06:51

Definiując poprzez pryzmat najbardziej jakościowo dobrego kuriera/brokera, to jaki by to był i dlaczego?
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: ubezpieczenie przesyłek

Postautor: SalamonK » 14 lip 2017, o 08:23

Zdecydowanie stawiałbym na https://sendego.pl/ obsługa panelu jest przejrzysta. Dobrych kurierów dobranych - inpost szczególnie, także paczkomaty. Ceny tańsze niż bezpośrednio by z inpostu korzystać. I brak problemów technicznych, sporo sprzedaję na allegro więc bezproblemowa integracja wysyłek to duże ułatwienie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.077s | 12 Queries | GZIP : Off ]