Ubezpieczenie na życie

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

brenda9024

Posty

5

Rejestracja

23 lut 2018, o 19:35

Ubezpieczenie na życie

Postautor: brenda9024 » 23 lut 2018, o 21:08

Witajcie, jestem zatrudniona w małej firmie zajmuje się sprzedażą ramki międzyszybowej.Będąc u klienta na rozmowach
w krótkiej przerwie biznesowych padł temat ubezpieczeń na życie oczywiście nie był to temat związany z biznesem.Chodziło o ubezpieczenia na życie konkretnie pkoubezpieczenia bardzo zainteresował mnie ten temat, ponieważ sama do tej pory się nie ubezpieczałam.Chodziło o ubezpieczenia na życie klientów PKO BP SA, którzy są posiadaczami kart kredytowych tak się składa, że własnie ja jestem posiadaczką takiej karty .Bardzo interesuje mnie jednak zakres ochrony ubezpieczeniowej i praktycznie od tego będzie zależało czy się zdecyduje na taąofertę http://pkoubezpieczenia.pl/dom-i-majate ... redytowych
Myślę, że na tym forum może być więcej osób, które korzystają z tego typu ubezpieczenia i może zechcą podzielić się informacjami na ten temat i napisać swoją opinię.Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki na ten temat.Pozdrawiam.
no avatar
User

dekiskosot

Posty

76

Rejestracja

27 lut 2018, o 06:20

Re: Ubezpieczenie na życie

Postautor: dekiskosot » 27 lut 2018, o 07:09

Która firma ma najlepszą ofertę? Ta, o której wspominasz, ma ubezpieczenie antyrakowe?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.150s | 14 Queries | GZIP : Off ]