Tonery Tusze do drukarek

Oferty kupna, sprzedaży, dozwolone jest podawanie adresów aukcji internetowych.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Tonery Tusze do drukarek

Postautor: Adamus » 27 lut 2019, o 22:38

Ja mam swój jeden sprawdzony sklep w którym kupuje właśnie zamienniki tonerów, tuszy, czy innych części do swojej drukarki firmowej, a mianowicie https://dobretonery.pl/ w którym znajdziesz wszystko czego tak naprawdę możesz potrzebować do różnych modeli w przystępnej cenie i do tego zawsze terminową dostawą.
no avatar
User

kabix179

Posty

136

Rejestracja

24 cze 2018, o 11:17

Re: Tonery Tusze do drukarek

Postautor: kabix179 » 5 mar 2019, o 13:34

Ja obecnie jestem posiadaczem drukarek brother i bardzo dobrze się u mnie one sprawdzają. Dokupuję do nich tonery do drukarki brother i mam pewnośc, że druk jest na najwyższym poziomie. U mnie bardzo ważny jest druk w firmie bez żadnych zastrzeżeń więc stawiam na jakość przede wszystkim.
no avatar
User

paullaobreczarek

Posty

109

Rejestracja

25 lis 2015, o 11:42

Re: Tonery Tusze do drukarek

Postautor: paullaobreczarek » 28 kwie 2019, o 18:13

Ja polecam firmę z Gdańska www.hicopy.gdansk.pl, jeżeli chodzi o tonery Gdańsk mają największy wybór. Firma oferuję również urządzenia wielofunkcyjne, drukarki, niszczarki oraz serwis.
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Tonery Tusze do drukarek

Postautor: GimliK » 7 wrz 2019, o 20:00

Ja dobrej jakości tonery kupuję regularnie w https://www.offishop.pl/ Mają w ofercie zarówno tonery oryginalne, jak i dobrej jakości zamienniki sprawdzonych marek. Oprócz tonerów i tuszów kupicie u nich też drukarki, niszczarki projektory czy rzutniki. Mają dobre ceny i działają online.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Tonery Tusze do drukarek

Postautor: dona3 » 20 gru 2019, o 15:56

Między innymi przez tonery oraz tusze zdecydowaliśmy się na wynajem urządzeń od zewnętrznej firmy. Koszty eksploatacyjne tych elementów potrafią być niezwykle drogie, nie wspominając o papierze czy serwisowaniu drukarki. Całe szczęście, dzięki ofercie Print-Com print-com.pl mamy ten kłopot za sobą. Oszczędności stały się widoczne gołym okiem, co jest nam bardzo na rękę. Dzierżawę wkalkulowaliśmy w budżet firmowy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.088s | 12 Queries | GZIP : Off ]