Jakie biuro rachunkowe?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Postautor: cyryl18 » 15 maja 2019, o 07:02

Świetnie idzie nam współpraca z biurem rachunkowym Abacus https://www.adamus.net.pl/ z Warszawy. Prowadzenie ksiąg handlowych, ryczałtu ewidencjonowanego, czy obsługa kadrowo-płacowa idą im znakomicie! Jestem pod ogromnym wrażeniem oferowanych przez nich usług.
no avatar
User

paullaobreczarek

Posty

109

Rejestracja

25 lis 2015, o 11:42

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Postautor: paullaobreczarek » 15 maja 2019, o 10:47

Ja polecam biuro rachunkowe w Katowicach Plus. Biuro świadczy kompleksowe usługi z zakresu płac i kadr oraz tworzenia rocznych sprawozdań finansowych dla firm.
no avatar
User

patryss

Posty

1

Rejestracja

20 paź 2020, o 08:59

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Postautor: patryss » 20 paź 2020, o 09:06

Ja polecam biuro Gama z Warszawy. Sam korzystam z ich usług. Pracownicy z uśmiechem na ustach pomogą w każdej sprawie i gwarantuje Ci, że to rzetelne biuro. Nie ważne czy dopiero zakładasz firmę czy pragniesz zmienić biuro rachunkowe, z którym współpracujesz warto im zaufać
no avatar
User

wojo

Posty

19

Rejestracja

27 mar 2015, o 10:44

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Postautor: wojo » 2 lis 2020, o 01:49

We Wrocku jak ktoś szuka godne polecenia jest biuro KsięgowiWrocław
Poprowadza ksęgi albo pełna obsługe kadrowo-płacową
Sprawni terminowi i rzetelni, mają wszystkie zalety jakie powinno mieć najlepsze biuro
no avatar
User

stoperek

Posty

3568

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Postautor: stoperek » 17 lut 2022, o 10:22

Zależy jakiego tłumaczenie konkretnie potrzebujesz ale aprawdź sobie oferte biura tłumaczeń https://tlumaczeniaexpress.pl/, korzystałem już kilka razy z ich usług jeżeli chodziło o tłumaczenia specjalistyczne i mam pewność, że zawsze dobrze i bezbłędnie realizują zlecenia, w dodatku bardzo szybko.
no avatar
User

DariuszWos

Posty

14

Rejestracja

28 lut 2022, o 08:39

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Postautor: DariuszWos » 19 mar 2022, o 21:38

Mega dobre sprawdzone biuro rachunkowe, którego usługi mogę wam doradzić to warszawski Abacus. Dobrze sie z nimi współpracuje, są rzetelni i wszystko należycie ogarniają, można na nich polegać. Dodam, że prowadzą platformę internetową do komunikacji biura z klientami, także gwarantują prosty i wygodny dostęp online do informacji o rozliczeniu księgowym, program do wystawiania faktur i elektroniczne archiwum z dokumentami. Ode mnie 10 punktów na 10 :)
no avatar
User

Annika

Posty

33

Rejestracja

28 lip 2021, o 12:39

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Postautor: Annika » 25 mar 2022, o 18:25

To ja z kolei wam powiem, że fajne, rzetelne biuro rachunkowe to Omnibus ze Szczecina. My od kilku lat korzystamy z ich usług i jak najlepiej nam się współpraca układa. Można na nich liczyć, są solidni, terminowi, wszystkiego dobrze dopilnowują.
no avatar
User

Nardel

Posty

139

Rejestracja

9 lis 2018, o 08:53

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Postautor: Nardel » 11 kwie 2022, o 05:25

Najlepiej korzystać z usług jakiegoś lokalnego, sprawdzonego biura podatkowego. Jeśli jesteście ze Słupska lub okolic, to bardzo dobrym biurem jest TAX , które ma siedzibę przy ul. Młyńskiej. Biuro prowadzali rozliczenia kadrowo-płacowe dla firm z różnych branży i różnej wielkości (nie zajmuje się tylko spółkami prawa handlowego). Bardzo rzetelnie, terminowo i sprawnie, prowadzą księgi. Służą także radą w sprawach podatkowych.
no avatar
User

Monika78s

Posty

1

Rejestracja

31 maja 2022, o 17:45

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Postautor: Monika78s » 31 maja 2022, o 17:46

Jeśli w ciągu ostatnich lat pracowaliście w Wielkiej Brytanii i wróciliście do Polski, możecie ubiegać się o zwrot podatku. Konkretne informacje na ten temat dostępne są na stronie https://www.polskaksiegowa.org.uk/zwrot-podatku-uk-dla-osob-opuszczajacych-wielka-brytanie/
no avatar
User

arabika

Posty

1280

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Jakie biuro rachunkowe?

Postautor: arabika » 26 paź 2022, o 14:59

W sumie to najlepiej jak my sami zdecydujemy jaki wybór będzie dla nas zdecydowanie najlepszy. Ja także jestem zdania, że właśnie bardzo fajnie w artykule https://www.trinet.com.pl/komu-zlecic-t ... stron-www/ zostało opisane to komu zdecydowanie najlepiej jest zlecić tłumaczenie strony www. W końcu takie kwestie są dość ważne.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.114s | 14 Queries | GZIP : Off ]