Szukam noktowizora do ASG

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Szukam noktowizora do ASG

Postautor: Piter » 29 gru 2015, o 13:55

Chłopaki z firmy w której pracuję, od jakiegoś czasu bawią się w asg. No i nie ukrywam, że ja też się wkręciłem i chcę się zaopatrzyć we własny sprzęt :P Obecnie jestem na etapie wybierania noktowizora. Może Wy mi tutaj coś polecicie, jeśli oczywiście orientujecie się w temacie? Póki co przeglądałem takie konkretne i porządne, ale cena ponad 3 tysiące zł trochę mnie zniechęciła :P
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Re: Szukam noktowizora do ASG

Postautor: razor » 29 gru 2015, o 19:53

Po tym co piszesz wnioskuję, że nie widziałeś noktowizorów Armasight.
Zobacz sobie na Armasight Prime Gen 1+ i drugi Armasight Vega Gen 1+.
Cena niższa niż 3 tyś i w moim odczuciu idealnie nadają się do tego typu "zabaw" jak to okeśliłeś.
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Re: Szukam noktowizora do ASG

Postautor: Piter » 30 gru 2015, o 10:38

Nie za wiele mi to mówi, więc muszę poszukać w necie. A który w Twoim odczuciu lepszy?
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Szukam noktowizora do ASG

Postautor: armani » 30 gru 2015, o 11:58

Od razu Ci napiszę, że jak będziesz szukał tych modeli to znajdziesz w spy optic bo tylko tam, jest sprzęt tej marki. Jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze to moim zdaniem lepszy ten Vega. Parametry bardzo ok, jak na tą kasę i do tego można go montować na głowie co przy asg jest przydatną funkcją. Zresztą tutaj masz od razu namiar na ten model i sam najlepiej doczytaj http://spy-optic.pl/gogle-noktowizyjne/ ... gen-1.html
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Re: Szukam noktowizora do ASG

Postautor: Piter » 30 gru 2015, o 13:21

armani pisze:Od razu Ci napiszę, że jak będziesz szukał tych modeli to znajdziesz w spy optic bo tylko tam, jest sprzęt tej marki. Jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze to moim zdaniem lepszy ten Vega. Parametry bardzo ok, jak na tą kasę i do tego można go montować na głowie co przy asg jest przydatną funkcją. Zresztą tutaj masz od razu namiar na ten model i sam najlepiej doczytaj http://spy-optic.pl/gogle-noktowizyjne/ ... gen-1.html


No tak, faktycznie – trafna uwaga z tym montażem na głowie! I cena też bardzo mi odpowiada. Dzięki za pomoc. Muszę się przespać z tematem, bo po nowym roku chcę już zamawiać :D
Awatar użytkownika
User

bailey30

Posty

3

Rejestracja

29 gru 2015, o 15:28

Re: Szukam noktowizora do ASG

Postautor: bailey30 » 30 gru 2015, o 14:00

Super, dzięki za wszystkie sugestie ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.093s | 14 Queries | GZIP : Off ]