Szkolenia

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Szkolenia

Postautor: Melonik » 1 maja 2019, o 13:40

Jeżeli tylko mamy możliwość, skorzystania z jakiegoś szkolenia to moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. W koncu to Ty dzieki temu dowiesz się nowych rzeczy i rozwiniesz się jeszcze bardziej. Mnie od jakiegoś czasu zastanawia to szkolenie https://manka-academy.com/szkolenia-zam ... biznesowe/ może namówie koleżanki z pracy i razem się na nie wybierzemy.
no avatar
User

paullaobreczarek

Posty

109

Rejestracja

25 lis 2015, o 11:42

Re: Szkolenia

Postautor: paullaobreczarek » 24 maja 2019, o 08:25

Moje szefostwo bardzo dba o rozwój swoich pracowników i co jakiś czas wysyłają nas na różne szkolenia i tym razem wysłali nas do Fundacji Fortis do Katowic na szkolenie “ Asertywność jako umiejętność wyrażania swojego zdania i poprawa jakości życia w sytuacjach społecznych kluczem do samorealizacji” Fantastyczne i rozwijające szkolenie z, którego bardzo dużo wyniosłam.
no avatar
User

jjusti18

Posty

108

Rejestracja

27 kwie 2017, o 12:32

Re: Szkolenia

Postautor: jjusti18 » 30 maja 2019, o 10:06

Dzisiaj bez szkoleń ciężko jest wyrobić sobie zaufanie u pracodawców. Wiadomo szkoła, praktyki- jest to ważne. Jednak coraz częściej patrzy się na szkolenia. Ja wkrótce planuje też rozwinąć swoje umiejętność w zakresie zarządzania danymi i chce zapisać się na szkolenie ms 20462. Tam nabędę podstawach informacji w zakresie SQL Server 2014.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.092s | 14 Queries | GZIP : Off ]