Szkoła Forex

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

digers

Posty

13

Rejestracja

19 wrz 2012, o 14:04

Szkoła Forex

Postautor: digers » 19 wrz 2012, o 14:05

Witam,
znalazłem fajną stronę pewnej szkoły biznesowej - Szkoły Forex. Moje pierwsze wrażanie po przeglądnięciu ich strony internetowej ? Forex to wyśmienity wybór dla studentów głodnych wiedzy w zakresie biznesu.
W Szkole Forex możesz uczyć się na dwa sposoby:

sposób 1:
3-etapowe szkolenie Power Forex, które przeprowadzi Cię przez kolejne stopnie zaawansowania w inwestowaniu na rynkach walutowych.
Dzięki kolejnym etapom szkolenia zaczynasz od najmniej ryzykownych metod, aby stopniowo dojść do tych, które wymagają pewnej wiedzy i umiejętności, ale także przynoszą najlepsze efekty. Zdobywasz wiedzę, która czyni Cię samodzielnym inwestorem, doskonale przewidującym trendy i efektywnie pomnażającym zyski. Poznajesz najlepszą i najpewniejszą metodę inwestowania: Price Action.
sposób 2:
uczestnictwo w webinarach, w ramach których uczysz się inwestowania w praktyce. Podczas internetowych spotkań omawiam ze Studentami aktualną sytuację na rynku, doradzam w co warto inwestować i odpowiadam na ich pytania.
Szkoła Forex to także dostęp do wielu godzin nagrań z poprzednich edycji szkoleń oraz mnóstwo darmowych materiałów z konkretną wiedzą na temat inwestowania. Dzięki nim samodzielna nauka inwestycji staje się o wiele prostsza.

więcej informacji : http://szkola-forex.pl
no avatar
User

jaki

Posty

14

Rejestracja

30 paź 2012, o 13:15

Re: Szkoła Forex

Postautor: jaki » 30 paź 2012, o 15:11

Korzstałam z platformy forex, w porządku polecam, ale szkolenie długie.
no avatar
User

fins

Posty

16

Rejestracja

12 sie 2012, o 18:39

Re: Szkoła Forex

Postautor: fins » 1 lis 2012, o 19:23

Forex to bardzo ciekawy temat dla osób chcących zarobić troszkę pieniędzy:) Swojego czasu troszkę się bawiłem i udało mi się wyjść na plus hehe:)
Innowacyjność w biznesie na Innopena.pl
chorarsis.pl
no avatar
User

kowboj

Posty

3

Rejestracja

21 paź 2012, o 15:02

Re: Szkoła Forex

Postautor: kowboj » 10 lis 2012, o 18:08

Forex to przyszłość inwestycji. Jednak trzeba naprawdę miec spora wiedzę aby coś zarobić :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.141s | 15 Queries | GZIP : Off ]